Biri sevgilinize laf attı diye dövüşür müsünüz yoksa akıllı adam riske girmez politikasını mı izlersiniz?

bazı erkekler sevgilisine laf attı diye hatta baktı diye dövüşür olay çıkarır siz olsanız ne yapardınız bide bunun riski var karşınızdaki kişinin silahlı ya da yanında bıçak taşıyıp taşımadığını vs. bilemezsiniz.. böyle bir durumla karşılaşsanız ne yapardınız. ve kızlar siz ne yapmasını isterdiniz dövüşmesini mi yoksa hiç bulaşmamasını mı ?

0|0
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Hmm bak çok dövüştüm ama laf atmaya denk gelmedim ama kalabalık bi grupla karşılaşınca anlık karar verecek kadar sinirlenmediysem ben bi ikisiyle kapışırken kıza ters yapan olurmuyu düşünmek lazım bence önce emniyetinden mesuluz amaaa kızı emanet edicek birisi varsa süper dalarım düşünmem

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Nato biber gazı

Gereksi bir tipse bulaşmam, bulaşmayı sürdürüyorsa karşılık veririm

Kalabalık gruplarda mantıklı olmak gerek; vezir düşerse şah da düşer o nedenle defansif kalmakta fayda var.

2|0
    0|0
  • önce tehtit ederim yani sert bi şekilde uyarırım anlamıyosa 5 parmağı kavrayıp iyice gerilip yüze oturtmak gerekir:)

1|0
    0|0
  • bence dovusmek cok medeni disi bir davranis once hafifce uyarmak lazim istemeyrek ve tamamen yanlislikla burnuna kafa atilabilir burun kirilmadiysa en az ön iki disi kirilacak derecede bir tekme isini halledecektir ama tamamen gorgu kurallari cercevesinde olmali cunku biz avrupaliyiz

1|0
    0|1
  • Kavgayı son ihtimal olarak görmekte fayda var lakin deli yürek bu söz geçirmek zor olabiliyor. 4 kişiyle bu yüzden kapışmışlığım var. Allah tan olay uzamadı.

1|1
    0|0
  • Önce uyarırdım baktım akıllanmadı aklını alırım

1|0
    0|0
  • :) 5 sn de bir kalbini çalıştırırım . ayılttıkça ona kurandan sureler okurum. tabi daha önce yaşadım şahadet getirdiğinde bırakıyorum. ha bu arada 23 yaşındayım ve 20 yıldır ninjitsu çalışıyorum :)

1|0
    0|0
  • Genel olarak laf atanlarla tartışılmaz,Çünkü bunlar seviyesiz insanlar,Kendi kendine söyleniyor diyip,Onlara deli muamelesi yaparsanız o zaman akıllanır,Eger siz ona akrşılık verirseniz daha çok üstünüze gider ve devam eder

1|0
    0|0
  • i know kung fu...

1|1
    0|0
  • akkılı bir adam değilim ben.gücüm yettiği sürece kafa göz dağıtırım.

1|1
    0|0
  • Direkt funku yaparım:) Yanında erkek olan bir kıza laf atanın anlayacağı tek dil funkudur.

1|0
    0|0
  • ölümüne saldırırım.

1|0
    0|0
  • 15 saniyelik bir telefon görüşmem sonucunda, laf atan adamın leşini bile bulamazlar. Yeterince açık oldu mu ?

0|0
    0|0
  • once sevglimi evine yollarm sonra ben bunu takip edr evini falan ogrenirim uygun biryerde kıstırıriz ama kimse bilmemeli sonra mahkeme mahkeme dolaşmayalım

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• ben dövüsen erkekten hoslanmam, onun agresif halini görmek beni ondan sogutur kesin, bu yüzden tacize ugrasam bile hicbir sey olmamis gibi davranirim, erkek arkadasima da belli etmemeye calisirim, bi sekilde ortamdan cikmamizi saglarim ;)

1|1
    0|0
  • ikiside yanlış. ben bir erkeğin yerinde olsaydım zor duruma düşerdim. ama en iyisi önce tehdit etmek akıllanmadıysa girişmek. çünkü ilk mertebede dövüşmek gerçekten çocukça! ama öyle 3 kere 10 kere uyarmak gerçekten çok lightça erkek adam 2. sözünü söylemeden girişir

1|0
    0|0
  • ilgisini baska yone cekerim, bulastırmam

1|1
    0|0
  • Doverse cok hosuma gıder :))

1|0
    1|0
  • Dövüşmesine gerek yok ben kırarım kafasını beni tutmaya kalkmasın yeter

1|0
    1|1
Yükleniyor...