İhale almaya gidiyorum dedi 1 gün bile kalmadı. Nasıl bir ihale bu?

erkek arkadasımla 1 senedir beraberiz.dün ihalem var dedi antalyaya gitti.bugun aradım hep oteldeydi ve sahile gidecegni söyledi.baska napıcksn dedm.gece havaalanına gitcem dedi.oha sadece bigün içinmi gittin dedim.sıkıldm dedi.1 gün kaldı sadece yanı dun gece gitti bugun dönüyor.saat 2 gibi uyandı smdide sahildeymiş nasıl bi ihale bu? bişey anlamadım ne için gittiki :/

0|0
3|12

En İyi Kız Görüşü

• fişeklemeyin lan kızı gider ayrılır falan :D

0|0
    0|0
    • sende destekçisn söylenenlere:) ayrılmam öyle bişey dusunmemde.nedenini merk ettm sadece

• yok be kzıımm ayrılma sen ;)

• ayrılmadm zaten :D

Erkekler Ne Diyor 12

• hayırlı işler

0|0
    0|0
  • 1 saat bile sürmez teklif yarışı

0|0
    0|0
  • benim de kızarkadaşım sigara almaya gidiyorum dedi kapıdan çıktı bir daha haber alamadım. sen dua et.

0|0
    1|0
  • Benimde ekmek almaya gidiyorum deyip Mekke'ye gidesim var.

1|0
    0|0
  • ihale mafyasına takılmıştır :) sen girme biz sana felekten bir gun tatil yaptıralım akşamda biletini alalım geri dön buralar sana göre değil demişlerdir :)

0|0
    0|0
  • eselekli bi erkek arkadasın var galiba=)

0|0
    0|0
  • ...

Bir adım daha üstüne gidersen ihale sana kalacak / Boğma adamı, sıkıntılı bir iş gerginliği yaşıyordur.

0|0
    0|0
    • ben ustune gtmyrm gtsem zaten bu srunun cevabını onda arardm.brak sıkmayı kıskanmyrm skmymr bile ne yapmya calıstgnı anlamyrm.iş gergnliği yasamıyor belliki bsy için gtms ama ne

• ...

Bekle ve gör mantığını uygula.

• kaşıntı var mı saçlarının arasında?

0|0
    0|0
  • İhale için işte canım :)))

0|0
    0|0
  • baya sağlam bir ihale almış demek ki

0|0
    0|0
  • ihaleye fesat bulaşmış