Arabanız olsa siz ne yapardınız?

aynı üniversitedyz sewgilimle ben bi araba alsam kendime.sewgilinz yanınızdayken arabayı hep onun mu kullanmasına izin verirdnz araba kullanırken.yoksa o varken bile ben mi kullanmalıyım.gururuna dokunur diye düşünüyorum.haklımıyımm siz ne düşünüyosnz bu konuda? telfnda konşrkn araba alırsam seni de yanıma oturturm gezerz faln dedim neeyyy dedi bana sen mi kullancaksn ben varken dedi

Güncellemeler:
erkekler siz ne düşünürdnz sewgilinzn arabası olsa sizin olmasa?napardınz

0|0
6|14

En İyi Erkek Görüşü

• Araba sürmeye karşı bi hobim var hızada aynı şekilde zorda olsaa kullanmasına izin veririm tabi canım sürekli bende olcak değil:) sevgilimin arabası olsa benim olmasaa hayatta ben sürmem benim olmadığı sürece

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• sen mi kullanacaksın ben varken? =)

iyiymiş. alsın kendine araba, alamıyorsa da alanın arabasına sulanmasın. vermem arabamı kimseye =))

1|0
    0|0
  • alkol aldığımda çok iyi oluyor bayan şöförrrrr

0|0
    0|0
  • hep öyle zaten!

0|0
    0|0
  • Arabamı değiştiriyorum yarama tuz basmayın :D

1|0
    0|0
  • arabayı hep ben kullanırdım. Eğer kullanmama izin vermese o arabaya kesinlikle binmem.

eğer mecbur kalırsam binerim :)

0|0
    0|0
  • şöför tut hem istihdam sağlarsın fena mı

0|0
    0|0
    • zaten kendi zewkim için istiyrm arabayı

• yedek pilota güvenme diyorum bende

araba sürmeyi biliyorsan sorun yok bilmiyorsan almadan bi araba kirala bari

• haklısn

• 4 gun erkek 3 gujn bayan

0|0
    0|0
  • araba onun ben niye kullanıyım..canım isterse geçerim direksiyona kullanırım..

0|0
    0|0
  • ben kadına kullandırırım yaa seviyom kadınların kullanmasını

0|0
    0|0
  • Feci bi durum değil ama dişilerin bunu kullanma eğilimlerini olduğunu düşünürsek ayrılırım

0|0
    0|0
  • ben gayet memnun olurdum ama genelde ben kullanırdım tabi

0|0
    0|0
  • benim olduğum arabada bayan direksiyona oturamaz o kadar net.

0|0
    0|0
  • arabam var, normal hayatıma devam ediyorum. alttaki yazıyı okumadım bu arada.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• ilk kullanmaya başladığımda çok iyi olmadığım için ona kullandırıyordum.. kendimi geliştirince onun arabasını bile kullanmaya başladım vermedim ona :) çok yavaş ve sıkıcı kullanıyor çünkü :))

ayrıldıktan sonrada arabam tamamiyle bana kaldı.. çıraklığımda faydası oldu hakkımı yemem :))

0|0
    0|0
    • ama onun arabası olmıcak benm olucak:) hep o kullanırsa benm olmasınn anlamı kalmaz

• ona kullandırma tabi sadece bazı zamanlarda destek olarak kullansın.. şimdiden almadığın arabaya göz dikiyorsa işin yaş...

• haklısın okadr taviz vermemk gerek:)

• ya bilmiyorum ama o varken kullanırmıydım bilmiyorum gurur meselesi yapabilir.Ben olsam ortaklaşa kullanabilirdik.

0|0
    0|0
  • elbette ben varken sana dusmez deseydın;)

0|0
    0|0
  • kullanır kullanırım fark etmez de bi sn. beniim arabam yok lan o.O

0|0
    0|0
  • Arabamı kimse kullanamaz. Cık cık cık...

0|0
    0|0
  • keşke bende sewgilimle aynı ünv. olsam we tartışıcak bi arabamız olsa. Bnce ortaklaşa kullanılmalı sonuçta oda sana saygı duymalı erkeksi tavırlarda neymiş.. .

0|0
    0|0
    • tartışılsa bile güzel şey sewgi ewet

Yükleniyor...