Ayrılıktan sonra ne yaşadınız? ayrılığın size öğrettiği nedir?

Çırılçıplağım, aynanın karşısında hiç dokunmadığı bedenimin olur olmaz devinimlerini izliyorum. Gözlerimi aynadan geri çekip kapatıyorum sonra bir ara. Yanımda olduğu zamanlarda hissettiğim güçlü arzuyu, tutkuyu, bağlılığı, mutluluğu, göz yaşlarını hissetmeye çalışıyorum. Bir kıpırtı gelip geçiyor göğsümün orta yerinden, tüm vücudumu ani bir ürperti sarmalıyor. Kafamda şekillenebiliyor, ve hala çok güzel. Dudaklarının hiç bilmediğim tadını bakıyorum, boynuna eğilip kokluyorum doya sıya. Ciğerlerim onunla doluyor. Oysa etraf o kadar boş ve onsuz ki...

Anladım ki bedenim bir et parçasından ibaret, ruhumu alıp gittiğinden beri ...

Bana tüm öğretisi buydu ayrılığımızın. Bugün için.

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• o beden onsuz da olabileceğini anlamalı acın soğumalı yoksa aynalar düşmanın olur çıkar.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• yazar olur senden

1|0
    0|0
  • ayrılığın bana öğrettiği şey : yedekleme yapmadan ayrılamamak sonrag*tgibi ortada kalıyosun :)

2|0
    0|0
  • sen bence şair olmalısın

1|0
    0|0
  • alısıcaksın merak etme...

0|0
    0|0
  • vay arkadaş. çırılçıplak aynaya bakmalar falan. nerdeyiz? :D ben bi soğuk bira içiyorum o kadar :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• :/ ayrılık bana acılara alışmayı öğretti, Hayallerin hayal olduuğunu öğretti .. O olmayıncada yaşabildiğimi öğretti ..Ömrümün sonuna kadar sevsemde karşılıklı olmadığını öğrettii.. VE Canımdan çok sevdiğimi ama onsuzda olabileceğimi öğrettii Ayrılık her kişiye acılara alışmayı ögretir ..

1|0
    0|0
  • Bedenimi vermediğim için aynaya çıplak çıplak bakmıyormda :D Lakin ruhumu derinden yaraladı :)

NOt: Ayrılığın öğrettiği şeye gelince.. Anladımki Gözler doğruyu yansıtmıyor:)

0|0
    1|0
    • Biz bedenimizi mi verdik? Aynaya çıplak bakmanın ne olumsuzluğu var acaba. İnsan kendi vücudunu kendisinden kısıtlamamalı, çünkü o zaten sensin. o zaten senin. sen benim yazdıklarımdan bunu çıkarttıysan bravo.

• sen bi kaç kişiden daha ayrıl şair çıkarsın

ben ise; link

1|0
    0|0
  • Baya etkilemis seni toparlarsin umarim kendini canim.Ilk ayriligimdan sonra aylarca sizofren gibi dolastim deli gibi agladim daha sonra olan ayriliklari takmadim en fazla bir iki yas suzuldu gozumden gittiyse o gitti ben gitmedim.

1|0
    0|0
  • Acıdan, gözyaşından ve nefretten başka hiç bir şey hissettirmiyor.

1|0
    0|0
  • Hayatta kendinden daha değerli bir şey yoktur.

1|0
    0|0
Yükleniyor...