18 yaşındayım vucudum gelişimini tamamlamış oluyor mu? Esneklik katabilir miyim omurgama?

Boyum 1,72 ve 56 kiloyum. Daha esnek bir vucudum olsun istiyorum ama küçükken ne bale yaptım ne de jimnastik?

Bu yaşımda başlasam egzersizlere esner mi vucudum/omurgam?

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• Yok daha neler. 0 bedensin işte daha ne istiyorsun esneklik falan. Gayet iyi bence.

0|0
    0|0
    • Ham olmak kötü bence esnek vucud +1 önde

• Bence sen zaten diğer kızlardan 1237123 adım öndesin daha +1 e ne gerek var :)

Erkekler Ne Diyor 9

• spor yapmak her zaman için iyidir ve elbette vücuduna belli bir seviyeye kadar esneklik ve atletiklik katar. tavsiyem hafiften başla seviye seviye arttır

0|0
    0|0
  • BAYANLARIN VÜCUDUNU EN ESNETİK HALE GETİREN SPOR VOLEYBOLDUR VE BAYANLAR ÇOK YAKIŞIYOR BOYUN GÜZEL İNSANIN 21 YAŞINA KADAR VUCÜT GELİŞİR DAHA VAKTİN VAR VOLEYBOL OYNA VOLEYBOL OYNAYAN BAYANLARI HER ZAMAN SEVİMLİ ZEKİ VE AHLAKLI BULUYORUM

0|0
    0|0
    • Oynadım ondan boyum uzadı zaten ama esneklik pek yok

• esnetiğe ihtiyacın yok söyle açıklayım bayanlara esnetiklik yakışmaz zarafet yakışır

• o biraz kalıtımsal iş akrabalarında varsa seninde olma ihtimalin var tabi durupdururken değil biraz çalışmalısın

0|0
    0|0
  • Kadinlarda 22 yasa kadar gelisim saglaniyo

0|0
    0|0
  • Hafif spor yeterlidir bence, yürüyüş bile kafidir. kendinizi kasmayın. akışına bırakın

0|0
    0|0
  • gelişimi tamamlamış yaşlanıyorsun bile :D

0|0
    0|0
  • sporun yaşı olmaz hem sağlık açısından hemde istediğin esneklik açısından tavsiye ederim.

0|0
    0|0
    • İşe yarar dimi? Ne kadar süre yogun sekilde yapmalıyım

• Bence daha yanlış düşünüyorsun yoğun bir şekilde başlamak bir anda hamlatır seni ve 3-4 gün istesende yapamazsın ısınma hareketleri ile başlayıp rutin olarak esneme hareketleri ile devam et bunu her sabah ve akşam olmak üzere yap bence senin için yeterlidir. gizlisin detaya giremiyorum.

• tamam tskkler

• Gel kutletiyim seni elastik bile olursun

0|0
    0|0
  • hangi pozisyon ııcn bunlar?

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...