Eski sevgilinizle ayrıldınız ve 20 gün geçtikten sonra mesaj attınız...

eski sevgilinizle ayrıldınız ve kız geri dönmek istedi kabul etmediniz ve kız sizi unutmak istediğini ve bir daha ne olursA olsun mesaj atmamanızı söyledi siz aradan 20 gün geçtkten sonra mesaj attınız. Sevdiğinizden mi atardınız. atma demesine rağmen amaç ne yanii lütfen ciddi cevaplar verin allah aşkınaa ..

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• kızın giderken bıraktıgı etkiye göre degisir . ama acık konusmak gerekirse kimseyi bulamadıgından atmıstır :D

0|0
    0|0
    • ondan ben ayrılmıştım defalarcada ayrılıp geri dönmüştüm her defasında affetmişti ama son ayrılıkta affetmedi

• ne bilelim amaç ne. biz ne seniz ne senin sevgiliniz. aranızda geçenleri de bilmiyoruz. ki zaten mesaj atmam ki böyle bir durumda, bir nedenim olsun.

soru sorarken biraz mantıklı şeyler sorun yahu.

0|0
    0|0
  • denemek için. ya da boşlukta kalmıştır bu salak beni seviyodu elimde zaten deyip mesaj atmış da olabilir.

0|0
    0|0
  • Dengesiz tipler

insanın ömrünü yer

0|0
    0|0
  • mesajın içeği önemlidür naber nabiyosun gibisinden bi mesaj ise meraktandır.

0|0
    0|0
  • Başka birini bulamamıştır

0|0
    0|0
  • sende çocuğa naz mı yapıyorsun :)))

0|0
    0|0
  • canı sıkılmıştır

0|0
    0|0
  • Özlediğimden atardım :) neyse ki öyle biri yok ve öyle ergenlikler yapmam:)

0|0
    0|0
  • Ahınımı aldım bilmek isteerim

0|0
    0|0
    • ahını almadım da defalarca ufacık sebeplerden ayrılmıştım.. sinirlerim yüzüünden defalarca bitirmiştinm ve sonra geri dönmştm oda hep affederdi ama sonuncusunda affetmediii

• kaçan rolu oynama sirasi onda demektir

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• insan egosunu tatmin etmek için yapar bunu. seven zaten barışır arkadaş. yaşadım bunu ben çok fazla. atma unutayım diyorum adam öküz anlamıyo hala seviyorum dayanamıyorum yinede olmaz barışmayız diyo. tamam arkadaş barışma ama mesajda atma. egonu tatmin etmek hala unutup unutmadığını kontrol etmek için atılan saçma mesaj onlar aldırmayın !

0|0
    0|0
    • evet belkide öyledir ..

• kusura bakma ağır söyledm biraz ama yaşadım ve çok acı çektim.. seviyodur hala ama bitmiş bi ilişki için boşver o attığındada atma sen o güzel kalbin kırılmasın..

• "Durup dururken, alakasız bir zamanda arayan eski sevgililer ikiye ayrılır: Canı çekenler ve acı çekenler".

hangi kategoride olduğuna sen karar vericeksin eğer azda olsa içinden canı çekmiştir diyorsan ver yolu gitsin

0|1
    0|0
    • valla canı çekecek şeyler yaşamdık

• cevabı serkannserkann'a yazdığın cümlede, farklı yorum yapmıştım ama adamı sen bezdirmişsin kızgınlıkla onu söylemiş ve dayanamayıp yine bi adım atmış

• kontrol etmek ıcın atarlar.. amac sevdıgınden degıldır bence yada aynı tepkıyı gostereck mı dıe denıyordur

0|0
    0|0
  • kendini unutturmamak

1|0
    0|0
  • sevdiğinden atmışdır bence...atma dediysen özlellikle.

0|0
    0|0
  • unutamamıştır belki de

0|0
    0|0
Yükleniyor...