Ufacık tefecik bir kıza göre kilom normal mi acabaa? Egzersiz önerileri olan? :)?

Herkese iyi günler! :)
Biraz ufacık tefecik birşeyim birde yuvarlak hatlı olunca sanki ne kadar zayıf olursam olayım hep şişmanmışım gibi durduğunu düşünüyordum hala da düşünyorum. Ama sonunda başardım yaklaşık 1,5-2 senede 55 kilodan 45.5 kiloya düştüm !!! :) Boyum çok kısa ne yazık ki ama iyi yönden bakarsak sürekli topuklu ayakkabı giyebiliyorum! :) Boyum sanırsam 158 ya da 159 kilom dediğim gibi 45.5. Haftada 3-4 defa spor salonuna gitmeye çalışıyorum daha yeni gitmeye başladım ama daha 4. haftada etkisini gördüm sanki. Sadece zayıf olmak yetmiyor birazda kas yapalım dedim :) Vücut ölçülerim 80-61.5-86. İyi mi bilmiyorum ama kalçaları az daha eritebilsem çok hoş olacak sanki. Yemeğin salçalısı kadının kalçalısı sözüne pek inanmıyorum yaniii. İşe yarayan bir kaç egzersiz biliyorsanız ve paylaşmak isterseniz çooook sevinirim. Özellikle bacak ve kalça için olursa çok çok mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler! :)

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• squat bol. su bol bol. yuruyis

0|0
    0|0
    • squat ömrümden ömür alıyor benim :(

• ağırlıklı ağırlıksız her türlü işkence

• sekilli bir kalca icin sartmis merdiven. cik ya da :) tayt giydiginde yayvan. binsekilde olmayacahini. dusun kendini. moyive et bir sekilde sevgilim. begencek falan filan

Erkekler Ne Diyor 6

• 45.5 x 2 = 91 benden ikitane sen çıkar :D 3 ay spor salonuna git istediğin duruma gelirsin pek aşırı bir şeyin yok sadece düzenli az bucuk bir spor disiplini ile fistuk gibi olabilme potansiyeli var

0|0
    0|0
    • hahaha :D oooo yaşadım o zaman spor salonuna devam!!

• ee yani mesela şöyle bir mantık kurarsak ot yiyen hayvanlara bak inek öküz dana koyun fil etli butlu hepsi

birde et yiyenlere bak aslan kaplan çita hepsi filita gibi :D o yüzden et yemeğe devam :D

• aynen öyle :D hem ben sebze falan sevmem yaşasın etoburluk!!!

• 158 . 45 kilo birisi kilolu değildir aksine zayıftır. squat yap salona o kadar para veriyon öğretsinler sana.

0|0
    0|0
    • egitmen icin ayrica para vermem gerekiyor eh ögrencinin elinde ne kadar para olur ki internetten bakar ögrenirim

• squat leg press falan yap dahada önemlisi. voleybol oyna veleybolcuların oraları sağlam oluyo :D

• Klçalar hoşmuş ya boyda fena değil çok takma öyle 😊 bişe dicem artık boy 25yasa kadar uzuyormuş aletleri var günde yarım saat baş aşağı sallanmak 10-20cm ye kadar uzatıyormuş yani 😊

0|0
    0|0
    • 10-20 cm mi? ay hic sanmiyorum o. O

• iyide kısa değilsin ki minyon hastasıyız biz:D

0|0
    0|0
  • Kalçayı eritme derim

0|0
    0|0
    • sanki büyük gibi o. O

• banane canim erkeklerden benim hosuma gitmiyor onlara mi begendiricem

• :) ya sende haklısın

• Siz kızlar neden boyunuz kisa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fitnessblenderin 16 dakikalık antrenmanını yaptıktan sonra bile ölüyorsun. Fitness bkender diyorum

0|0
    0|0
    • youtube da baya videolari var simdi baktim, tesekkür ederim :)

• Önemli değil canum sitesinde de var ve artı olarak yerde yarım mekik yap cok ise yarıyor

Yükleniyor...