Ona nasıl ulaşabilirim?

sadece ismini biliyorum soyisim yok. mezun olduğu liseyi bir de biliyorum. face'den deli oldum arıyorum ama yok nasıl bulurum?

Güncellemeler:
ortak panpalar var ama başkalarını karıştırmak istemiyorum. 1 gün göremedim yıl gibi geldi. yedik sonunda kurcalarken naneyi bulduk yedik aşık olduk. hayırlı olsun

0|0
8|4

En İyi Kız Görüşü

• Takildigi arkadaslarin isminide mi bilmiyorsun

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• facede soyisimsz bulamazsın ama hani bazı okulların facede grupları var ya..okulunu arat..sonra da ordan bak ark listesindeki fotolara tek tek..aklıma başka bişi gelmedi...ya da o liseden o dönem mezun birilerine ulaş...

0|0
    0|0
  • lisenin internt sitesne gir.hangi yıl mezun olduysa o yılın mezunlarına bak(yazıyo coğu okul) aynı addaki bütün kişileri ara feyste fotogrfndan tanırsın

0|0
    0|0
    • öyle bişey yazsa şimdiye 2 tane çocuğumuz olurdu. yok malesef mezun listesi falan. teşekkürler.

• Üniversiteyi kazandıysa okulun sitesinde kimin hangi üniversiteyi kazandığı yazıyordur. Onunla aynı isimde olanlara bak facebooktan tanırsın resminden :)

0|0
    0|0
  • çok korkunç.o ben olsam sen de beni bulsan bu kadar az veri ve azminden ötürü ödüm kopar yalınayak kaçardım.gitme bulma lütfen.lütfen!

0|0
    0|0
  • liseden tanıdık birini bulu kayıtlarıinceleyeceksin :)

0|0
    0|0
  • arkadaslari falan yokmu ordan bul, arkadaslarinin isimlerine gir orda vardir belki:)

0|0
    0|0
  • ısmı nedır soyle

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ortak arkadaşınız yokmu?

0|0
    0|0
  • vaz gec gonlummm sen bu asktaannnn...

0|0
    0|0