Güzel giden bir ilişkiniz olduğu halde sevgilinizle buluşmadığınız bir gün diğer kız arkadaşlarınızla buluşur musunuz?

Erkekler bu sorum size,güzel giden bir ilişkiniz olduğu halde sevgilinizle buluşmadığınız bir gün diğer kız arkadaşlarınızla(erkek yok) buluşur musunuz? Resmen delirdim birde savunuyor kendini neymiş onlar sadece arkadaşmış. Ya bir kere bana göre bir kızla bir erkek yakın arkadaş olamaz zor yani. Ve 5 kızın arasında tek başına ne işi var ya? Ben mi çok kıskancım anlamadım?

0|1
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• hadi bi tanesiyle yakın arkadas oldu diyelim diğer 2.siyle de yakın arkadasının arkadası oldugu icin samimi oluverdi diyelim.. 3.kız ile de bulustuktan sonra samimi olduğunu varsayalım? .. diğer iki kızın orada ne isi oldugunu henüz anlamıs değilim sorunu tekrar okuduktan sonra o iki kız hakkında da yorum yapabilirim sanırım? .. neyse asıl cevaba geleyim .. erkek arkdasın böyle bi ortama gidiyosa seni de yanında götürmelidir diye düsünüyorum kıskanmakta haklısın? + bi erkeğin bi kız ile yakın arkadas olması kardes gibi olması doğal bisey benim de var ama isin icine 5 tane kız girince senin orada olmaman garip ? fazla hızlı bi sevgilin mi var

0|0
    0|0
    • Hayır ya öyle biri degil güveniyorum ama yaptıgı abes bana göre. Anladıgın icin cok sagol ya

• Hic yoktan icime dert ediyor böyle seyleri ya. Simdi isin yoksa git bes tane kızla tanıs ben bunun ssevgilisiyim akıllı olun der gibi

• üstesinden gelebilirsin bence rhat ol rahat davran

Erkekler Ne Diyor 15

• bi erkek ve kız yakın arkadaş olabilirler. benim yakın kız arkadaşlarım var. evde birlikte film bile izliyoruz. onları erkek arkadaşımmış gibi görüyorum. cinsel bişey hissetmek aklımın ucundan geçmez. onların da bana karşı. niye olmasın ki yani. gerçekten kıskançsın. bi süre sonra soğutursun sevgilini kendinden

0|0
    0|0
    • Ya iki taraftada çok sağlam karakter olması lazım neler okuyoruz burda en yakın arkadasına söyleyemedigi icin kardes ayagına yatan

• yaa vardır haklısın da, tanıştırsın o zaman seni o kızarkadaşlarıyla. kötü bi elektrik alırsan tamam haklısın, ama baktın ki gerçekten arkadaşlar, o zaman bişey deme çocuğa

• hayatta buluşmam.he ne zmn buluşurum seni gerçekten sevmesem.bence sen ondan uzaklaş köpeğin olsn biraz.bence o seks istio.evlenmeden ilişkiye girmende büyük hata olur diyim.

0|0
    0|0
    • sagol yorum icin. peki onu nasıl ikna ederim kendini bir şekilde haklı çıkarıyo kafayı yiycem

• Ya gitmiycegini söylediyse gitmez yani güvniyorum çünkü gidicek olsa gidiyorum diyo zaten. Çok sinirlendim tüm içimdekileri döktüm ama işe yaradı. Özür diledi

• maşallah diyim madem..hayırlısı artık...

• sen kafayı sıyırmıssın hayriye'm

0|0
    0|0
    • Ya ama sonucta sevgilin var,biraz dikkat eder insan gelmis birde bana söylüyor kızlarla diye delirdim resmenç

• kesem mı çükünü:/

• kız ve erkek ,arkadaş olamaz video dan anlaşılcağı üzere:)

link

0|0
    0|0
  • Ben bulusurdum

0|0
    0|0
  • Normal benim kız arkadaşım vardı herşeyimizi anlatıyordun cinsellik yani herşey aramızda ne birşey oldu nede çıktık hemde aynı sınıfta idik sevdiğinden şüphe ediyorsan ona göre tavır almanı öneririm :)

0|0
    0|0
    • ya konusmaya calısıyorum aynı cocuk gibi bir tribe giriyor kendini haklı çıkarıyor yok güveniyosam niye böyle yapıyorum yok onlarda arkadasmıs

• haklısın onlarla seni aynı kefeye koymamalı.

• Benim 10 senelik olan sürüsü ile kız arkadaşım var ve hepsi de arkadaşım yani.Bence olabilen birşey bu.

0|0
    0|0
    • karakter önemli

• Anlatamadıgım sey su,icinde bir sey varsa zaten söylemez fırsat kollar. Ya hem şunu düşünemez mi,benim sevgilim var 5 kızın arasında tek erkek ne işim var deyip bir arkadaşını yanına alamaz mı

• Alınca bir şey fark etmeyecek ki.Yani bu aşırı kıskançlığın yersiz bence.Yani sevgiline güven, güvenmediğin bir insanı da sevgilin yapma.

• eğer senin gibi düşünen bi kız arkadaşım olsa buluşmazdım.ama önce senin bu durumu hoş karşılamayacağını bilmem gerekir.sen öncesinde ona boyle bi durumu hoş karşılamayacağını soyledin mi ona

0|0
    0|0
    • Söyledim bir kez daha bulustu aynı kızlarla

• umarım tekrar etmez.

• umarm

• İçindeki nieyetleri bilemezsin ki,Eger kötü niyetteyse o kızlarla,YAparsa kendine yapar,Demekki seni haketmiyor

0|0
    0|0
    • Ya kızlarla kötü niyetli değil biliyorum ama bes kızla neden tek basına bulusuyor hani erkek arkadaslarıyla falan giderler böyle karısık bir ortam olur yok bu tek erkek gidiyor. Ben bes erkekle bulussam isterse 20 senelik kardesim olsun kıyamet kopar.

• demekki 1 kız kesmiyor,bu arkadaşı

• Alem yapıyor çocuk.Çok sıkmışsın sanırım.

0|0
    0|0
    • Sıkmıyorum ya daha önce bu kızlarla gecenin bir saati bulstugu icin uyardım ama kenedeni haklı çıkarmayı başardı şimdi yine gelmiş ben bu kızlarla bulusuyorum diyo

• keske öyle olsa iste üzülüyor insan böyle sacma seylerden iliskinin sonunu görünce :(

• Ee helal yoldan istemez iseniz böyle olur.Üzülme üzülme alışırsın.İnsan nelere alışmıyor ki.

• :)) ne var ya sadece arkadaşlar

0|0
    0|0
  • ne var bunda buluşuruz tabi. 5 kızlada yatacak hali yok ya

0|0
    0|0
    • bu kızların baska erkek arkadasları yok mu? niye bir tek benim sevgilim gidiyor tek basına

• iyi arkadaşlardır veya denk gelmişlerdir

• Biri çocuga haber versinde bir an önce kurtulsun.

0|0
    0|0
  • Erkekle kız ark olur nie abarttn ki sen .s

0|0
    0|0
  • normal arkadaşımsa buluşurum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Yakın erkek arklarımın sevgilileride aynı senin gibi. Bişey yapmıyoruz canım oturup konuşuyoruz hatta ben ona aşık olduğum çocuğu anlatıyorum oda bana akıl veriyo hatta senden bahsediyo falan.

0|0
    0|0
    • Ya senin anlattıgın zaten cok normal. Bi kız arkadasıyla bulussa yakın tamam derim ya da 2 ya da 3 . Ama 5 kız 1 benim sevgilim olunca.. Üsetlik kızları tanımıyorum herkes senin gibi düsünmeyebilir. Ne yapayım? İcim cok rahat sevgilim sen git mi diyeyim :/

• kskandığını çaktırma telefonunu kapatmasından gir konuya suçu ona at

• sarjım bitti diycek ne diycek

• Kimseye güvenme oglum.Valla erkeklere bin laf ederiz ama kızlar beter mi beter:D

0|0
    0|0
  • ynlıs anlmada ben ayrılırdım

0|0
    0|0
    • öyle hemen bitmez işte 2 yıldır birlikteyiz sevyorum yoksa dayanmazdım

• kesinlikle izin vermem yok öyle bir dünya

0|0
    0|0
    • bir sakinlesiyim konusucam ama yine haklı cıkarıcak kendini sinir yaptıgımla kalıcam. hayrı yani öyle dengesiz biride degil ne bu hareketler anlamadım

• bence onun haklı olduğu bi durum yok kesinlikle tepkini göstermelisin

• ne demeliyim sence

• çok haklısın bende kızarım..kzıdan arkadaşmı olur..

0|0
    0|0
    • yani ya. hadi ona güveniyorum diger bes kızı nerden bilicem ben

• sevindim.:)

• tesekkürler :)

Yükleniyor...