Gliss şampuan çeşitleri hakkında bilgisi olan var mı?

Arkadaşlar gliss'in önceden ultimate repair serisini kullanıyordum ancak bugün gidip gratis'ten diğer çeşitlerine de baktım 3 ürün arasında karar veremedim ve 3'ünü de aldım. Saçlarımda genetik olarak bir dökülme var, bunun haricinde her gece karışırlar birbirine dolayısıyla hergün yıkarım bundan dolayı biraz kuru ve sönük sanırım. Ve de her yıkamadan sonra fön makinesiyle kurutuyorum sizce aldıklarımdan hangisi daha iyi gelir saçlarıma?

1. Seri link

2. Seri link

3. Seri de bu linkteki Nutri Protect serisi link

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• gliss , kesnlikle önermiorm döküyor sacı herkes için gecerli değildir elbette ama sacını sık sık yıkamamanı öneririm daha cok evde yapılabilen maskelerden uygula ve 2 3 günde bir yıkamanı tavsie edebilirim cok yıkaman sacını daha fazla yıpratacaktr ve yağlanmasına sebep olcaktr cabucak..

0|1
    0|0
    • Sabah uyanınca karışmış oluyor genelde bu yüzden yıkıyorum bende her sabah duş alırken. 2 gün yıkamayınca sanki daha çok dökülme oluyormuş gibime geliyor.

• Karışmış dediğim öyle birbirine girmiş gibi değil de daha çok üstüne yattığım için şekli bozulmuş gibi oluyor. Saçı toplayıp yatmak en iyisi sanırım. Teşekkür ederim cevap için.

• toplamanı önerebilirim cok sıkı olmamak kaydıyla dediğim gibi cok takılmak ise yaramıor kendi haline bırak cok daha güzel olyolar..:) rca

Kızlar Ne Diyor 2

• Arada bir şampuanı değiştirmek gerekiyor .Hair active kullanabilirsin , değiştirmeyeceksen.

0|1
    0|0
    • Hair active serisine baktım bugün ama yoktu. Bulabildiklerimi aldım bende.

• oil nutritive kullandım gayet güzeldi

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...