Kıckbox yapan arkadaşlar bir bakabilirmi?

kıckboxa yeni başladım hoca benden önce başlayanlarla aynı hareketleri yaptırdı banada. Ben şimdi ne yapacağım bu böyle devammı edecek? bana biraz ilgisiz gibi geldi yani ne yaptığıma bakmıyor falan arada geliyor şöyle vuracaksın böyle yapacaksın diyor bir iki vurduruyor bu böyle nereye kadar devam edecek sonunda ne olacak merak ediyorum, birde karşılaşırken benle aynı tecrübede olan biriylemi yoksa herhangi biriylemi karşılaşıcam? biraz bilgi verirmisiniz...

0|0
2|9

En İyi Kız Görüşü

• Bende yapıyorum ilk zamanlar normal büyük ihtimal karsına senn gbi birini verir ikinize birden gösterir ilerledikçe anlarsın hoca da herkesle aynı anda ilgilendgı için ara ara gelip bakıyo

0|0
    0|0
    • benim yaşıtım yokki kimse

• Elbette öyle :) Benm hocam da iyidir türkiye şampiyonu mu dünya şampiyonu mu neydi mehmet mistik var ya o :) Hoca da önemli bu işte başarılar hoşçakal :)

• teşekkür ederim bende başarılarının devamını dilerim :)

Erkekler Ne Diyor 9

• Bende boks yapiyorum genelde yenileri birnarada ayni hareket gosterilir tek yeni baslayan sensen senin yanina yardimcisini ya da gelismis birini yardimci olsun die verir karsinada senin gibi birini cikarmali ya da tecrubeli birini senin seviyende olmasi sartiyla cikarir yoksa agzini dagitir:))

1|0
    0|0
  • Karşılaşmada aynı boy be kiloda biriyle kapısacaksın. Ancak kalabalığa öğretmek zordur onun için tek sıra halinde herkes beraber yapar kaslar gelişsin ayrıca darbe kuvveti gelişsin diye öncelik boşluğa yumruk atarsınız. Sana tavsiyem devam et yumruğu tutuş şeklin kolu ileri atış şeklin önemli aşama aşama ilerleyecek merak etme sen 😊 1haftada dövüşçü olunmaz. Benim kick boxta ellerim irileşti parmaklar büyüdü mesela zamanında durmazdıkda sonradan bıraktım ama 😄

1|0
    0|0
    • anladım ya benimde parmaklarım irileşirse onu istemem ama

• Yok çok fark etmiyor ama normale göre biraz tombiş oluyor parmaklarda kemikler sağlamlaşıyor daha doğrusu 😊

• çok zor ve meşakatli bir spor seçmişsin ama yapabilirsen eger 1 2 sene sonra sana yaklaşan olacagını sanmıyorum

1|0
    0|0
  • bende de ilk yumruk ayak hareketlerini yaptırdı bir hafta böyle devam etti :) performansına göre belirlenir antremanlar :)

0|0
    0|0
    • aynen banada şu an onları yaptırıyo maça çıkacagım zaman benden güçlü birini verirse ne yapıcam onu bilmiyorum işte dayağı yerim otururum rezil olurum diye çok korkuyorum

• önce bir ezerlerrrr seni dayak ye ki acıyı anlaa sonra hissetme diye sonra kendi cüssende birini çıkartırlar :)

• anladım :D

• Hangi il yazarsanzı tavsiyem olaçak

0|0
    0|0
  • Para veriyosan soyleyebilirsin senle ilgilensin

0|0
    0|0
    • özel hoca değilki bu ben şuna şaşırdım ilk geldim hani biraz daha böyle ilgilenmesi lazımdı hiçbişeyi bilmiyorum çünkü o yüzden kafam karıştı bu nasıl olacak diye

• Sende biraz istekliymis gibi davran ;)

• peki bakalım :)

• kursunu değiştir derim

0|0
    0|0
  • kickbox iyidir ama kusursuz olmak istersen BJJ yap. hem fit fiziğin olması garanti hemde teke tekte indiremiceğin insan kalmaz. yalnız karşındaki BJJ bilirse iyi olan kazanır.

0|0
    0|0
    • sporun çeşidine göre indiremeyecegin kişi olmaz algısı yanlış bence , asıl dogrusu bir kaç harekette uzman olursan birşeyler yaparsın belli başlı bir kaç hareket

• ayrıca en iyi spor dalı bruclee nin çıkardığı ju jitsu ispatı
      http://www.youtube.com/watch?v=GXO9FrZ1N9s

• bruce lee nin çıkardığı jiu jutsunun geliştirilmiş versionudur brazilian jiu jutsu kafes dövüşlerinde bilmeyen 3saniyede işi biter. Gracie ailesinin bulduğu bu dövüş sanatının etkili olduğunu kanıtlamak için başlarda garajlarında, etrafa ilan asıp milleti kavga etmeye davet ediyodu. Sokak dövüşleri, ve normal dövüşlerin yüzde 90'ı yerde devam eder. BJJ yerde dövüşmeyi öğrenmektir. Ben BJJ yapan birisi olarak. kendimden büyük herifleri çok rahat üstesinden gelebilceğimi söylüyorum. Biraz araştırın Bruce Lee ise bu sporu yapanların başında gelir.

• Genelde ilgilenmezler bes ay gidip direk yumruk atamayan gordum salonda müsabık sporcular var mı ders veren hoca faal sporcu mu degilse antremana kendi giriyo mu bide hangi sehirde kick boks yapyosun milli sporcuyum ben yrdci olurum salon konusunda

0|0
    0|0
    • istanbuldayım hocam iyi tanınmış biri

Kızlar Ne Diyor 1

• Gel kanka ikimiz dovuselim :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...