Dünyaya tekrar tekrar gelmek zorunda kalsanız ne yaparsınız?

Arkadaşlar dünyaya tekrar tekrar gelmek zorunda kalsanız fakat hep aynı yıllar içinde ve hep aynı gün aynı saat aynı dakikada ölmek üzere. Dünyada ve yaşantınızda neleri değiştirirdiniz ?

Ben bunun hakkında Ken Grimwood "Sil Baştan" adlı kitabını okuyordum ve çok güzel bir kitap bu gün bitirdim. Sizin başınıza böyle bir şey gelse ne yapardınız ?

Kitap özeti : link

Tavsiye ediyorum ;)

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• Eğer öyle bir durum olsaydı 2001 yılında yaşadığımız o yerden ayrılmamak için ailemi ikna etmeye çalışırdım. Geri kalan hayatımı o verdiğim karar nasıl etkilediğıni görmek isterdim. Belki daha farklı bir insan olurdum.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Şu kitabı merak ettim. Kitap okuyasım var , bugün bir tane daha aldım. Tavsiyeni dinleyip okumalıyım galiba.

Dünyaya tekrar gelsem küçük sorunları büyütmezdim . Yaşantım zaten plandığım gibi gidiyor.

0|0
    0|0
  • hımm güzel soru. bi kere 6. sınıftan itibaren derslere kesinlikle sıkı bir şekilde asılırdım sanırım en büyük isteğim bu olurdu çünkü çoookk fazla şey var tabi aradan geçmş 9 sene artık çok geçte olsun :)

0|0
    0|0
  • tekrr gelmemeye calısırdm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Sanırım bir kabus derdim.Bu da benim dünyadaki cehennemim herhalde diyip en büyük cılgınlıkları yapardım bıkana kadar.Bıktıktan sonra çok durağan olurdu.

0|0
    0|0
  • daha farklı seylerı denyeceğim kesın

0|0
    0|0
  • köpek gibi hafızam var dünyaya yeniden gelsem herhafta iddaa tutturdum gerçi 20 sene sıkıcı geçerdi ama sonra para basardım

0|0
    0|0
  • ben de okiyim bunu

0|0
    0|0
  • baba napıyon iyimisin sen ...

0|0
    0|0
Yükleniyor...