Cok mu kilom var acaba?

1.75 boyunda 67 kiloyum. Acaba cok mu kiloluyum? Biraz gobegim var evde hangi hareketlerle gobegimi eritebikirum?

0|0
5|19

En İyi Erkek Görüşü

• fazla kilolu değilsin ama göbeği eritirsen yeterli. sabah sporları falan yap, yürüyüşe ve koşuya çık. evde de squat falan yap, kilo verdiğin yerde kalçan sıkılaşsın.

0|0
    0|0
    • Tesekkurler :)

• rica ederim, azcık fazlan var kafaya çok takma :)

Erkekler Ne Diyor 18

• Çok. 55ol

1|0
    0|0
    • 55 cok siska oluyorum zaten 56-57 kiloydum sonra kan ilaci kullanmaya basladim 1 yildi 67 oldum

• Tesekkur ederim onerin icin :)

• Rica ederim :)

• Ekmek Şeker kes Tuz tamamen yok et Aksam 6 dan sonra yemek yeme yiyorsan ağır yeme Sebze ve su tüketimini çoğalt Günde 30 dakka garanti tempolu koşu yap imkanın varsa haftada 1 Yüzmeye git göbekten eser kalmaz

0|0
    0|0
  • Güncel fotoğraf olmadan ezbere konuşamıyorum işte napçan.. iyidir herhalde...
    -------------------

0|0
    1|0
  • Çok kilon yok.

0|0
    0|0
  • Hayır değilsin.

0|0
    0|0
  • Boyunuza göre kilolu sayılmazsını, belki bir kaç kilo verebilirsiniz.

0|0
    0|0
  • Evli biri olarak benim cevabim sizin kilonuz onnumara cunki karsi cinsinizin eline ve avuvcuna biseylergelmesi gerek tabiyki de herseyden once cinsellik cinsellik olmasa yasanmazki

0|1
    0|0
    • Benim oyle seylere pek merakim yok cinsellik falan. Evlenmedende olacagini zannetmiyorum evlenmeyede daha cok var :)

• 4-5 Kilo Verirseniz İdeal ölçülerde Olabilirsiniz.

0|0
    0|0
    • Olabilir de iste evde yapabilecegim egzersiz hareketi olarak neler yapabilirim?

• çok değil ya panik yapmaaa;)

0|0
    0|0
  • Kilo ver

0|0
    0|0
  • Jimnastikk

0|0
    0|0
  • Evde değil adam akıllı spor yaparsan eritirsin

0|0
    0|0
  • Bence çok iyisin bide sarışınsan daha ayrisn benim için :)

0|0
    0|0
  • evde hangi erkekle göbeğimi eritebilirim okudum bir an :9

0|0
    0|0
  • yeme

0|0
    0|0
    • Cok yiyen bir insan degilim ama ilac kullaniyorum o aldiriyor

• altta kan ilacı kullandım demişsin kilo almak için, hangisini kullandın peki?

0|0
    1|0
    • Ferro-sanol ve folbiol bir 3 kullandim dodex ti galiba asiri istah aciyor bana yemeklerden sonra ic dedi eczaneden adam oyle kullandim sonra doktora gittim cok kilo aliyorum diyet yapicam diye yasak sana diyet gece yatmadan ic dedi simdi biraz daha iyi ama ogrenene kadar is istan gecmisti :/

• Normal gibisin çok sayılmaz

0|0
    0|0
  • Deii misin, boyun uzun cok güzel göründüğüne eminim..
    Sevgiln ne diyor peki

0|0
    0|0
    • Erkek arkadasim yok şu an ama yinede evde kendi capimda bir seyler yapmaya calisicam

• Cok hos fızıgın..
      Tanısmak ısterdım, yas kac neler yaparsın, kımsın

Kızlar Ne Diyor 5

• 0|0
    0|1
  • Mekik çek 1-2 başka gün geçtikçe çoğaltarak devam et tabi düzenli olması şart

0|0
    0|0
    • Mekigi iste birakinca sarkiyor diyorlar ondan korkuyorum

• Sen yap yine de bir süre sonra oturur vucudun hem çalışınca olabileceğini de görmüş olursun

• Tesekkurler :)

• Ben de o civarlardayim cok kilolu degiliz ya :)

0|0
    0|0
  • ben 1.63 52kg olduguma gore ordan yola cıkarak biriki kilo verebilirsin

0|0
    0|0
    • 60 olsam iyi olur diye dusunuyordum :)

• Okadar degil bence en fazla 3 kg yeterli olur gobek olayınada hic takma ben 6 ay once sezeryan oldum ona ragmen hic gobek yok ama kalça :)) herkez farklı ustum genel 36 bazen 34 beden olabilrken alt 38 benimde bu sorun var ic camasiri alirken gizliden degisiyorum :))

• :D iyiymis tesekkurler :)

• Mekik canim 50şer 50şer 100 kere cek gunde

0|0
    0|0
    • Mekigi birakinca sarkiyor diyorlar

Yükleniyor...