Kalça Büyütmek İçin?

Kalça ve popo büyütmek için ne yapabilirim? Kilo almam gerekli mi? Boyum 163 kilo 50

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

• duvara vurmaktan bahsediyolardı bir ara

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 20

• Bu Genetik'tir veyatta kilolarinin orada toplanmiş olmasi gerekli veyatta plates yaparak oraya odaklanmalisin Squat yaparsan eğer yağ oranın azalir daha sıkı daha sert bir hale gelir

0|1
    0|0
  • squat - leg press - deatlift - walking lunge vs... alternatif çok set sayıları farklı ağırlık farklı salon macbur evde olmaz!

0|0
    0|0
  • tabıkı squat

0|0
    0|0
  • En kısa yol kasaya yükleme yaptır. Dalga geçmek için söylemiyorum :) kesin çözüm. İstemem diyorsan başka alternatif bul :)))

0|0
    0|0
  • Altın günlerine git bol bol kısır börek yersin
    Hemde ekonomik kazanc olur birde gündüz kuşağı programlarını seyret seda sayandan git konuk olarak esra erola çık böyle ce molotonda yasamamis olursun :)

0|0
    0|0
  • pilavla ekmege dayancan

0|2
    0|0
  • bol bol bacak ve kalça egzersizleri yap + protein ağırlıklı beslen.

0|0
    0|0
  • arkadan verirsen büyür, ayrıca senin kalçan zaten büyüktür 1,63 boy 50 kilo birisinin kalçasının kücük olması ilginç olamaz...

0|0
    0|0
  • büyütüm ne yapacaksın siz kızların adam gibi birseylere merak salmanızın zamanı gelmedimi

0|0
    0|0
  • Nası sorular bunlar :D

0|0
    0|0
  • Kilon gayet iyi. Spor salonuna gidiyosan hocana durumu söyleyebilirsin yardımcı olucaktir. Gitmiyosanda evde yapabileceğin kalça hareketleri var netten araştırırsan bulabilirsin. 1 aylık squat programı vardı ona bir bak derim

0|0
    0|0
  • popo dansı yap hergün

0|0
    0|0
  • lunge- squat-arkaya tekme-- yan yatarak kalca kaldırmada yapabilirsin

0|0
    0|0
  • spor sıkılaştırır büyütmez ama neden büyütmek istiyorsun ki

0|0
    0|0
    • Kalçalarım küçük görünüyo :(

• küçük görünmesinin sorun olmasını anlamadım ama bence sen kendini istediğin için değiş... başkaları istediği için değil

• Squat yapabilirsin. E vitamini ve Balik yagi kapsulude ise yariyor

Note: Denedim :)

0|0
    0|0
  • ekle benı soleyı

0|0
    0|0
  • vurdurcan kendıne dvmlı

0|0
    0|0
  • sıkışırsen alırsın kilo

0|0