Cok acil yardim? bakar misiniz?

90 68 93 cm vucut olculerim var squat yan mekik normal mekik bacak egzersizleri her gun 1saat spor yapiyor kac haftada sıkılaşrım acaba?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• 2 ay gibi bir sürede ama vücudun zaten güzel bir sıkıntı yaratmaz

0|0
    0|0
    • yağ orani fazla sanirim ben begenmiyorum

• egzersiz yapmadan once isinma hareketleri yapiyorum okadar

• Ben pek yeterli olacağını sanmıyorum süre uzar ama sen bilirsin :D

Erkekler Ne Diyor 6

• 2 hafta sonra bacakların iyice ağrımaya başşlar anlaki o zaman bişeyler iyileşiyor ve ağrıyor diye de bırakma busefer bir faydası olmaz

0|0
    0|0
    • 3 hafta olcak baslayali yaptigim zaman agriyor yandgini hissediyorum fakat spor bittikten sonra agrimiyor

• İşi ilerde diyorum mesela vücud zaten herzaman için en değerlimiz ama sen dedin ya 2-3 cm uzun olsam fena olmaz diye :D ondan dedim

• tamm anladim ;)

• Duzenli yapiyorsan harika ve bence hic birakma musait oldugunda... Zaten zamanla farki hissedeceksin 1 ayda bile.

0|0
    0|0
  • max 3ay cunku olculerine bakilirsa fazlalik pek yok.

0|0
    0|0
    • basenlerden sikayetciyim okadar

• spor yaptiginda sikilasacagindan kuculmeyi farkedeceksin kiyafetlerde tek yapman gerekn duzenli aksatmadan gidip beslenmene dikkat etmen spordaki hocanada basen sikayetini belirtirsen ona gore program yapacaktir.

• 6 ay

0|0
    0|0
  • kime güzel görünmeye çalışıyosun anlamadım ki

0|0
    0|0
    • kendime sıkı bir vucudum olsun istiyorum okadar

• cekmek mi :D uzamaya bakiyorum ben sende kuculsun die bakiyorsun heralde :D

• 90-68-93=90-60-90 ajdjdjdj evet güzel bir vücudun var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bunu iltifat almak icin yazman cok ezikce olmus

1|0
    0|0
    • kac haftada skilasirim die sordum profosyonel spor yapmiyorum sadece sordum

Yükleniyor...