Yakın arkadaşlarınızla beraberken neler yaparsınız?

yaptıgınız güzel seyleri , yasılan komik/tatlı anıları paylasır mısınız . sıkı dostluk görsün gözümüz azıcık mutlu olalım :D

0|0
9|6

En İyi Erkek Görüşü

• beraber çıplak dolaşır, masturbasyon yapar, sidik yarıştırır, merdiven altlarında hatunların kıçlarına bakar, hatunların saçına sakız yapıştırır, marketten bişeyler çalar, mecidiyeköyden taksime kadar yürürken hiç durmadan küfür ederiz. Çok sıkı arkadaşız. Şuan birbirimizin burnunu karıştırıyoruz. Çok eğlenceli.

0|0
    2|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Ben ve kuzenim en iyi arkadaşız.Zaten birlikte gezerken yani en sıradan şeylerden bile bir gülme krizi olur okadar.O derse akla hayele gelmeyecek bir yere gidelim ,giderim aynen o da o şekilde.Yani başkaları gibi eğlenceyi aramayız biz eğlenceyi buluruz..Yine biz iyiyiz bir kuzenim var onun arkadaşı ile muhebbet etmesine gerek yok sanki aynı kafa iki beden.:)))

1|0
    0|0
    • ilk olarak seni kıskanarak acılısı yaptım bakalım daha kaç kişiyi kıskanacagım :D

• Ama kıskanmana gerek yok çünkü o bir durum yüzünden ne zamandır istanbulda hayata orda devam ediyor.Senede birgün gelebiliyor en azından.

• yok yakın arkadaşım...genelde tek takılırım.

6|0
    0|0
  • şimdi iki çeşit dost var. biri ciddi muhabet eden seni anlayan ve fikirlernizi hiç çekinmeden paylaşabildiğiniz, diğer dost ise içinden geldiğini kısmen söylediğin ama fazla güvenmediğin laf sokuştuğunuz eğlenceli sempatik espirici tip.

1|0
    0|0
  • kendimden utandım onlarla dönen muhabbetleri hatırlayınca:D:D genelde içeriz hunharca.güneşi görmeden de uyumama gibi huylarımız var:D:D

1|0
    1|0
  • ben kız kankamla takılmayı cok sevıyorum...

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• bayadır kimseyle görüsmemisim ulen..

2|0
    0|0
  • 2 tane çokkk yakın var.emoş bana anne gibi bakar, ali de hmmm bilmyrm malak malak gülüp her şeyi konuştuğumuz bi şeyler işte

bkz:

-emoşum bak sana pasta getirdim sen de bana anne böreği yapsana :)

+tamam kız bekle hemen yapıyım al sen o zamana kadar bonibon ye

-tamam

-napan hot domat (domates gibi kızaran, kadınlarla arası kötü olan arkadaş)

+kıbrısa semire gidiyrm

-o nası iş la yakında sana sekreter de ayarlarlar ;)

+dört gözle dosya düzenlemeyi bekliyorum

1|0
    0|0
  • bol bol çene yaparız en başta..kimseden değil sadece birbirimizden bahsederiz..uzun zaman görüşemediysek kronolojik olarak yaşadıklarımızı paylaşır tekrar yaşarız..kimi zaman gözlerimiz dolar ağlarız..arada ben bir espri yaparım gülmekten ölürüz...ev ortamındaysak birlikte mutfağa girer yemek hazırlarız..dışarıdaysak gezeriz bol bol..

1|0
    0|0
  • dostluğum sekteye uğradı :-/

3|0
    0|0
  • dertleşiriz geyik yaparız alışveriş yaparz evde film izleriz güleriz eğleniriz hep biyerlere gitme planı yapar üşeniriz:D tembeliz ikimizde

1|0
    0|0
  • genelde bir araya geldiğimizde gırgır şamata zırla gider yani kahkahalar falan kendimizi kaybediyoruz adeta :D

1|0
    0|0
  • ne komik ne tatli ama anlatmak isterim :) gecen hafta erdekteydin 3 arkadas. biriyle kavga ettim ama kavgamiz bile aglaya aglaya oldu kavga ederken ikimizde agladik kavga ediyoruz diye sonra birbirimize sarılıp aglamaya devam ettikk :)

1|0
    0|0
  • aa unuttum OMEGLE yapariizz arkadaslar cok eglenceli ama tek yapmayin psikolojiniz bozulabilirrr cok eglenceli tavsiye ederimm :)

0|0
    0|0
  • muhabbet ederiz=)

0|0
    0|0
Yükleniyor...