Kapat

Hoşlandığınız biri ve o kahreden kararsızlığı...

hoşlandığınız bir kız var aranızda kötü sayılmaz ancak kız sevgili olmanız yönünde kararsız gibi. yakın bir zamanda da yüzyüze görüşeceksiniz. bu görüşme de nasıl davranmalı yada neler yapmalısınız, nasıl daha iyi geçmeli ki kızın kararsızlığı olumlu yönde değişsin olabilir desin?

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• kararsız mı neden ?bence gerçekten hoşlanan kararsız olmaz .kadınlar erkekler gibi değil .gerçekten hoşlanırsa ilgi gösterir hoşlanmazsa göstermez .

0|0
    0|0
    • Kadınlar hoşlanırsa ilgi göster,hoşlanmazsa ilgi göstermez mi?Emin misin bu söylediklerinden.Bence durum bu kadar basit değil.

• hiç ilgisiz değil işte benimle mesajlaşma olsun konuşma olsun hoşuna gittiğini söylüyor cevap veriyor konuşuyor hani istemiyorda değil..

• eee sorun ne o zaman?kararsız olması bence rahatsız edici .ben bilmiyorum yerinde olsam pek güvenmezdim .

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• romantik ol ilk görüşmeye giderken bi tane kırmızı gül ver ona mesela. facebook kullanıyorsanız şarkılar paylaş onun için. mesajlarda şiir gönder güzel seyler söyle. iltifat et. gelecekte onunla olmak istediğinden falan bahset

0|0
    0|0
    • şiir göndermiştim belkide en romantik olanından ama hoşlanmıyor şiirden acaba gülden hoşlanır mı?

• bütün kızlar sever çiçekleri

• daha yakın davran sıcakkanlı ol

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...