Yan apartmanda kalbimi altüst eden kız. Nasıl konuşabilirim, hislerimi nasıl anlatabilirim?

Yan apartman da bi kız var onlar 5.katta oturuyor biz 6.katta yani onlar evini rahatlıkla görebiliyorum.. kızla aaraada sırada bakısıyo gibiyiz ama onunda bana ilgili olup olmadıgını bilmiyorum :( nasıl öğrenebilirim ya da nasıl acılabilirim ona hic bisey aklıma gelmiyor? yani eger hislerimde yanılıyor isem ailesi duyarsa apartmanlar arası facia cıkabilir :) kızın pek asagı indiği yok ben hic görmedim bi kez inmisti sadece onda da cesaret edip yanına gidememistim bu da gecen yazdı ben üniversite oldugu icin sadece yazları buraya geliyorum. beni gördüğü zaman oda bakıyo ama hemen yüzünü ceviriyor ve hic güldüğünü görmedim. :( lütfen yardım edin nasıl konusabilirim nasıl hislerimi anlatabilirim henüz adını bile bilmediğim birine :( eger baska bilgiler isterseniz soruya eklerim

Güncellemeler:
halil sezai isyan sarkısını acmıs bagıra bagıra söylüyo ya :)
annesi engel olmaya devam ediyor kadına bak ya perde taktı balkona yok böyle bisey kız da anne napıorsun diye baktı ve gülmeye basladı annesine hissettirmeden :(

0|0
6|3

En İyi Kız Görüşü

• benım de karsımda var.kendısı ögretmen ama ben dısardan devam edıyorum ben bakıyorum o pek bakmıyor.kendısı ögretmen oldum dıye havalarda ve calısan arıyormus annesı oyle dıyor bakmıyor bıle sınır oluyorum bu tıp ınsanlara neden boyle ayrım yaparlar ki:(

0|1
    0|0
    • senin daha zormus ya :( Allah yardımcın olsun? ..

• evet boyle bır haldeyım arada bakıyor.ben balkona cıkınca gırıyor ıcerı anlamıs degılım neden yapar bır erkek boyle

• dikkat et bence biraz art niyetli bi düsüncesi de olabilir yada kendi annesi gibi düsünmüyor da olabilir.?

Kızlar Ne Diyor 5

• markette falan bence de karsılasırsan bir dene sansını

0|1
    0|0
  • Annen annesiyle arkadaş olsun baskı yap.

0|1
    0|0
    • anneme bisey anlatamam ya o bu konuları hemen büyütüyor ..

• işin zor musafirliğe gitme imkanınız varsa gidin numaranı bi şekilde vermee çalış, ondada varsa bişeyler cevap verecektir. sen yinede her duruma hazırlıklı ol

0|1
    0|0
    • hayır maalesef yan apartmanda oldugu icin öyle bi sansımız yok + ben yasca baya büyüğüm yani annemin koluna takılıp gidemem ki :)

• tamm :) iyi şanslar

• tskr ederimm :)

• bakkalda markette orda burda pişti olman lazım önce

0|1
    0|0
    • kızın dısarı cıktıgını hic görmedim ki :(

• kızı gözetleme yahu .

0|2
    0|0
    • şu an balkon kapısını acmıs hemen orada bi koltuk var orada oturmus arada benim ona bakıp bakmadıgıma bakıyor gibi sen gözetleme diyosun ee nasıl sevgilim olmasını istiycem :( ask bu insanlara neler yaptırıyor ..

• hhahaha xD istemeye gidiin ++1

• ee oralarda bu işler öyle olmuyor mu alla alla ya .nie komik geldi sana kardeşş

Erkekler Ne Diyor 3

• Öncelikle onun da sana ilgisi olduğu kısmını unut yok öyle birşey sen beğendiğin ve hoşlandığın için onun ufak göz ucuyla bakışı bile umut veriyor sana. Sana yardımcı olacağım iletişim konusunda. Oturduğu katı daireyi biliyorsundur muhtemelen. Yapman gereken şuan kalkıyorsun ve gidip apartman girişindeki kapı zillerinde onların kaldığı daire numarasında yazan isim ve soyismini alıyorsun geliyorsun. Bekliyorum seni... Onu al gel ve bana ulaş. Bu tarz tecrübelerim çoktur. İsmini bile bilmeden iletişime geçme konusunda üzerime yoktur. İletişim kısmı kolay gerisinin gelmesi önemli olan :)

0|1
    0|0
    • denenebilir birraz riskli ve tehlikeli ama olsun denemeye deger :) bi yarım saate bi saaate inerim asagı simdi yagmur var :)

• Benim memleketime yıllar önce mi yağdı bu çok kötü bi cümle oldu :D:D:D Çünkü ben Rizeliyim.

• ee napim kardesim ya rize de de her Allahın günü yagmur yagıyodur vucudun bagısklık kazanmıstır :)

• Baktıktan sona hemen yüzünü çeviriosa ( yalnız kızarma yada mimiklerine hakim olmadan hafif gülme olmuyosa ) kız sana karşı boş bnce .s

0|1
    0|0
    • gülümsüyo arada görebiliorum onu ama bana biseyler hissettiğinden mi yoksa sapsallıgıma mı gülüyo onu anlamıorum zaten anlasam apartmanlar arası mektup atıcam ..

• off baktıını belli et balkon demirlerine yaslan ama tam karşısına dğil onların eve bakmayan bi açıya bak kız seni görsn iice anliomsn ..

• balkonu yıkıyo simdi tekrar yagmur durdu diye :( .. bizimkiler de var evde onlarda anlasın istemiorum :( ya nasıl bi durumdayım hic bilmiorum ..

• Bence sana torpil lazım. Karşı apartmanda bir tanıdığın var mı?

0|1
    0|0
    • hayır maalesef :(

• Bul o zaman çaba sarf et. En azından nerede çalıştığını yada nerede okuduğunu öğren. Yani şimdi adını sorsam onuda bilmiyorsundur.Ne bekliyorsun bi şifre söyleyelim sen o şifreyi gir ölümsüzlük mü kazan. İlişkiler bilgisayar oyunlarından farklı. Ümidini kaybetme, sapık gibi görünmemeye çalış, her zaman rahatsız olabileceğini aklında bulundur.

• rhaatsız olsa ve annesine söylese ben bi dha balkona cıkamaz hale gelirdim annesinin gözü üstümde zaten sürekli beni dikizlior oda kızına bakıo muyum bakmıo muyum diye ya :)

Yükleniyor...