En son ne zaman şampiyonlar liginde iki Türk takımını aynı anda izleyebildik?

En son ne zaman iki Türk takımını şampiyonlar liginde aynı anda izleyebildik? Neden böyle bu Türk futbolunun kaderi? Neden en fazla bir takımımız gruplara kalabiliyor aynı anda? Şeytanın bacağını ne zaman kıracağız siz de bu durumdan hiç sıkılmadınız mı?

Ben Galatasaraylıyım ve bu seneyle birlikte 3 sene boyunca izleyebileceğim gönül verdiğim takımı şampiyonlar liginde ama neden salı günü tek yürek olup Galatasaray'ı destekledikten sonra çarşamba günü de Fenerbahçeyi, Beşiktaşı, Trabzonu ya da Kasımpaşayı Konyasporu destekleyemiyoruz?

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• Besiktasla gs ayni zaman gruplardaydi hatta o yil HSBC bankası bombalanfi diye Beşiktaş chelsea maci gs juvenus maci almanyada oynanmisti

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fenerin 3 senedir ceza almasını sağlayan kulup 6sdir ve 6s alt yapı takımı ts. Bu yüzden ben avrupaya giden bütün Türk takımlarını desteklerim 6s ve 6snin pilot takımı ts hariç :)

0|1
    0|3
    • Bravo sana..

• Galatasaray'ı destekleyip desteklememen ne benim ne de hiçkimsenin umrunda değil açıkçası Türk futbolunun en kirli takımı olduğu halde avrupada bir maça çıktığı zaman Fenerbahçe'yi desteklerim çünkü TÜRK'üm ve Fenerbahçe de bir TÜRK takımı.. Sen önce hazmedemediğin şeylerden bir kurtul da sonra gel..

• Türkiyenin en kirli en çirkef en şerefsiz en namussuz en aklles takımıdır 6alatasaray 1992/1993 sezonunda şikeyi Türkiyeye getiren 6s. Ben 6si avrupada desteklemem fransız kulubu mede olsa hadi tjuuus

Erkekler Ne Diyor 4

• Besiktas cok yaklasmistiki olmadi malesef :(

0|1
    0|0
  • çünkü birbirimizi yemekten fuutbolumuza bakamıyoruz

0|1
    0|0
  • Ben bilmem babalarimiza sormak lazım heralde :D

0|1
    0|0
    • Valla yakın zamanlarda olmadıysa eskilerde hiç olacağını sanmıyorum :D

• çünkü en büyük Galatasaray

0|2
    1|1
    • Olay o değil abi gurur duyuyorum Galatasaray'ımla ama neden başka bir takım daha çıkamıyor gruplara? Gruplarda yer alan diğer takımlara bakınca Türk futboluna üzülüyorum sadece 3.-4. torbadaki takımların nerdeyse hiçbiri bizim takımlarımızdan iyi değil biz neden giremiyoruz o pataya?

Yükleniyor...