Kas kütlesini büyütmek için?

50 kg ile başlamıştım spora ve çok zayıf bir yapım vardı. Son durumda aşağıda yazdığım ölçülere geldim. kilomda artık artış olmuyor ölçülerimde gelişme olmuyor. Beslenme konusunda sıkıntım 4 ana öğün 3 ara öğün yüksek protein ve karbonhidratlı besinler yesemde yaklaşık 2 aydır 1 cm bile oynama yok güç artışı , kullanılan ağırlıklarda artış var ama ölçüler sabit. Özellikle bicepsler çok zor ölçü alıyorum. Bu duruma anlam veremiyorum ek besin kullanmıyorum. Sizce bu durum neden? Kiloma Göre ölçülerim yeterlimi yetersiz mi?

Boyum 174 cm ağırlık 63 kg
vücut ölçülerim
Göğüs : 104
Omuz : 121
Kol : 34.5
Bacak : 55

Güncellemeler:
Ayrıca biceps için püf noktanız varsa taktik verirseniz çok iyi olur :)

0|0
14

En İyi Erkek Görüşü

• aynı dönemi yaşadım takviye besinleri başladım hacim aldım bide antrenmanlarımda sürekli press hareketlerini yaptım hangi hareketler press hareketi bilmiyorsan hocana danış. Takviye besin olarak karbonhidratla başla içinde proteinde oluyor. 2-3 ay karbonhidrat kullan biraz kilo alacaksın yağ ve kas karışık sonra proteine dön yağlar erir zaten bünyen hızlı benim gibi biz kolay yağ tutmayız. Ben en azından böyle atlattım o evreyi.

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 3

• 63x1.3 pro. 63x3 cab. kolda biceps tri. süper set dene! squat - romen deatlift gibi bacak hareketlerine önem ver üst vücuda etkisi kanıtlanmış bir gerçektir.

0|0
    0|0
  • Buna ayıracagın zamanını para kazanmaya ayırsan iyi edersin. gerçekten ciddi bir süre boşangidiyor.

0|0
    0|1
    • çok yanlış düşünüyorsun gayet iyi bir işim ve kazancım var zaten. Spora ayırdığın zaman asla boş zaman olamaz. senin gibilerin düşünceleri sayesinde bu ülkede bu yüzden sağlıklı bireyler yetişip spor ön plana çıkmıyor

• Ne kadar sacmalamissin spor yapiyor adam spor ne yapsin gidip sokak koselerinde tinermi ceksin aptal aptal konusup benim canimi sıkmayın! Biraz su ufak beyninizi gelistirin artik be ulkenin haline bak giddikce obezite artiyo Ve en onemlisi sağlam kafa sağlam vucudda bulunur! Sanada tavsiye ederim belki zihnin açılır.

• benimde tam tersi gelişme var ama güç hiç artmıyo :/

0|0
    0|0
Yükleniyor...