18 yasimdayim kick boks ya da voleybola başlayabilir miyim?

Acık ve net bir soru yapılabilir mi sizce?

Güncellemeler:
aa öylemi ne güzel :) teşekkür ederim :)

0|0
4|22

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 21

• Başlarsin Yüzmeye'de gitmeni öneririm 10 numara 5 yildiz olur Hem kondisyon hemde Fizik sahibi'de olursun.

0|0
    0|0
    • olabilir ama onu yazın yapabildiğim kadar yaptım bide maçlara katılmak istediğimden pek düşünmüyorum

• Rica ederim başarilar herşey gönlünce olsun :)

• inşallah :)

• Boksörler gelmiştir arkadaşlar da bize laf düşer mi bilmem ama bence her tür spora başlamak için hiç bir yaş için geç değildir :) Bana sorarsan savunma sporları hem ruhen hem bedenen hemde kendini geliştirmen ve koruman yönünden senin için daha iyi olacaktir. Geç kalma

0|0
    0|0
    • kesinlikle stres atıcı arındırıcı bende öyle düşünüyorum teşekkürle :)

• Veleybol u öneririm ben 14 yıldır boks ile ileri derecede alakaliyimdir salonumuzda kadin sporcular var ama baktigimda ya burunlari kırılmış ya kaşlari açilmiş yahut vucutlari aşiri kasli vede yaptiklarinin bilincindeler sokaktaki sıradan bir erkegi çok basit bir şekilde hastanelik ebelirler he evet senin bunlar hoşuna gidiyorsa neden olmasin bir kick boks yap derim ama güzelligini unut

0|0
    0|0
    • ya ben kick boks yaparsam prof. olarak değil hobi olarak ilerletmeen yapıcam tabiricaizse ilerletmeen

• Daha önce hiç bir kick boks deri izlememişsin sanirim

• Gec kalmissin bence voleybola kickboxda sakat yahu ama uygunda olabilir malum turkiyede sapik cok

0|0
    0|0
  • Profosyonel yapmak istiyoorsan bu yaştan sonra kick box yap. tam senin yaşīn. Milli sporcu bilevolabilirsin. Voleybol için amatör yapabileceğini tahminediyorum. Ama kick box çok zevklidir. İlk 2 ay dayak yersin ama sonra güzel. Tqvsiye ederim.

0|0
    0|0
  • aynı yaştayız bende yakın zamanda kick boks başlamay düşünüyorum :) ayriyetten vücut'ta çalışabilirsin six pack bayanlarada çok yakışıyor

0|0
    0|0
  • Kickbox icin yasin gecmis diyebilirim sen voleybol yap bence zamaninda lisansli voleybolcuydum simdi ise boksor yasina gore voleybol tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • Millet 5 6 da başlıyor zor hatta imkansız

0|0
    0|0
  • abisi kick boksa sakın gitme bir kadına yakışmıyor voleybol iyidir karın kasları gelişir boyun uzar kolların bileklerin falan güçlerinntr

0|0
    0|0
  • Spora baslamanin yasi yoktur yeter ki spor yap :)

0|0
    0|0
  • bence baslama
    evlen bence asdsa. d

0|0
    0|0
  • kick box nedir ya :d ne yapıcaksın

0|0
    0|0
  • kickbox derim kadınlara yakışıyor bence

0|0
    0|0
  • ip man ımı izledin :D

0|0
    0|0
    • ahah :) onu izleyeli yıllar oluyor dövüş sanatlarıyla ilgili birçok film izlerim voleeybol maçlarınıda sürekli izlerim :)

• yaşın geçmiş canm :( geç kalmışsın. ama amatör olarak yapabilirsin.

0|0
    0|0
  • 4 senedir Kickboxcuyum süper bir spor tavsiye ederim

0|0
    0|0
  • yaşın geç değil başlyabilirsin..

0|0
    0|0
    • teşekkürler :)

• pekala inşallah seninle bir kick boks maçı yaparız :)

• inşallah :)

• bir boksör olarak, tabii kide başlayabilirsin boks hayattır

0|0
    0|0
    • aa öylemi ne güzel:) teşekkürler yorumun için :)

• ne demek, sen kendine güven yeter ki belki yeteneğin ile hayal edemeyeceğin yerlere ulaşacaksın 20 yaşından sonra profesyonel futbola başlayıp çok iyi kariyer yapan insanlar var aynı o hesap

• vay be bakıcam artık eğer iyi bir yer bulabilirsem başlayacağım :)

• neden olmasın süper olur da boks iyi bir spor değil bence hiç girme

0|0
    0|0
    • sağolasın :)

• Vay be başlayabilrisin tabi bencede başla çok iyi bir düşünce..

0|0
    0|0
  • İzin vermiyorum başlayamazsın :D
    Başlarsın tabi niye başlayamıyacakmışsın sporun yaşı yoktur

0|0
    1|0
    • :) o yüzden sirmamistim hani esneklik falan yani maçlara katılmak falan istiyorum o yüzden diyorum :) hobi olarak kalmasın yani

• taekwonda ya 7. sınıfta babamla biraz başlamıştım ama sonra okul falan derken pek olmadı ama çok sağol yardımcı olduğun için:)

• Rica ederim

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...