Annem babamı sevmiyor boşanma söz konusu. Büyü yaptırsam işe yarar mı?

evet arkadaslar özet geçicem annemle babamın arası yaklasık 3 senedır babamın aldatma ve dıger bazı olaylar yuzunden cok kotuydu ıkı gun once annem babamı sevmedgını ıstemedıgını ayrılmak ıstedgnı soyledı her ne kadar karsı koysakda kararlı ve halasında kalıyo ben 4 kardeşim ve onlar daha kucukler ayrı kalmak ıstemıyorum cok zor durumdayım annemın gecmısıne sunger cekmesı ıcın ne yapmalıyım geri dönmüyor ve artık herseyden ümidimi kestim büyü yaptırmaktan baska care kalmadı gerıye normal yollarla duzelecegı yok ne olur yardım edn ne yapmalıyım büyü tutar annemı babama baglamak ıstıyorum ne olur yuvamın yıkılmasını ıstemıyorum :(

Güncellemeler:
birincisi bencil değilim 3 tane kardeşimi düşünüyorum ikinci si istnbul gibi yerde dul kadın nasıl gecınır nasıl yasar üçüncüsü imkansız ılıskıler bıle buyuyle gerceklesebılıyor kı ben bunu aılemın hzuru ıcın ıstıyorum en son care olarak

0|0
8|2

En İyi Kız Görüşü

• Bu durumda annenin kararına saygı göstermelisin ve bahsettiğin işe hiç girmemelisin , istersen kardeşlerinle git babanla konuş derim ama kararlarından vazgeçiremezsin .En iyisi birlik dirlik içinde olup güçlü olmaya çalışmanızdır .Allah yardımcınız olsun , çok zor bir durum .

0|0
    0|0
    • sağol :(

• Üzülme ablacım , dünyanın sonu değil .Siz birbirinizden kopmadıktan birlik içinde kaldıktan sonra herşeyin üsteinden gelirsiniz.Bakarsın babanın da aklı başına gelir bir müddet sonra geri döner size .Ayrıca hala bir annen ve baban var ayrı olsalarda .

• teşekkür ederim :(

Kızlar Ne Diyor 7

• Büyü yapmak yerine otur dua oku. Allah ın huzuruna çık camilere git. Ne büyüsü abi ya ? Büyü diye bir seyin olduguna nası inanabiliyosunuz. Hepsi para tuzağı.

1|1
    0|0
  • Çaresizliğini ve çabanı anlıyorum. Büyü yerine onlarla konuşsan ayrılmamaları için ikna etsen belki daha iyi olur. Dua et tabii bir de.

0|0
    0|0
  • Çok bencil bir insansın. Baban anneni aldatmış ve sen annenin mutsuz olacağını bildiğin halde babanla barışmasını istiyorsun. Boşandıktan sonra belki hayat senin için daha iyi olacak. Huzursuz bir evde yaşamak mı daha kolay olur? Yoksa mutlu ve huzurlu bir evde yaşamak mı? Bırak da kardeşlerin tartışmasız, kavgasız bir ortamda büyüsün.

0|0
    0|0
  • büyü mü o işlere girme bence. ve babam aldatmış annenin gururunu kırmış. bence annene barışması için ısrar etme o yüzden.

0|0
    0|0
  • Öncelikle, annenin neler çektiğini babanın ona zarar verip vrmediğini sen iyi bilirsin.Babanla devam etmesi annen için iyimi olur kötümü olur.

0|0
    0|0
  • Sorma bu dertler bende de vardı bi zamanlar

0|0
    0|0
  • Zor bi durum allah yardım etsin.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Arkadaşım büyü müyü bunlardan sakın ha medet umma. Hz. Peygamber (s.a.s.) bir hadisinde "yedi şeyden sakınınız" buyururken ikinci sırada "sihir yapmayı" zikretmiştir. Gitmek isteyenin ardında dağ olsan duramazsın. Allah boşananları da pek sevmez ancak durum vahim gibi görünüyor. Hiçbir zaman boşanma taraftarı değilim ama sizinkiler fiili olarak ayrılmış bile. Bundan sonra önünüze temiz bir sayfa açmanızı dilerim ve tekrardan Allah yardımcınız olsun ancak büyüye sarılırsanız her şey sarpa sarar. . .

1|0
    0|1
  • bırak ayrılsınlar baban aldatıyorsa niye yakalanıyor xd

0|0
    0|0
Yükleniyor...