Fotoğraf çektirirken kendinizi kaşar mısınız?

Ya kimlik fotomu dgstirmem lazm cnku çocukluk fotom.ama ya kötü çkarsam diye korkuyorum.sonçta evlenene kdr o fotoyu kullancam. arkdslarm kötü ckmazsn makyaj flan yapıyolar ayarlıyolar dedi ama blmiyorum ya.kendim çekilip versem vesikalık yapsalar.ama arka planın koyu olması lazmmış.arka planda biyer ckmaması lazmmış

Güncellemeler:
Kendı kameramla çeksem arkaplanı koyulaştırabılır mı fotografcı?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Bazı fotoğrafçılar Photoshop'un dibine vuruyorlar. Bir kere çektirdiğimde adam nasıl kendinden geçmişse Photoshop'ta bebek cildi gibi parlıyordu yüzüm resimde.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Allah için bi fotoğrafçı yokmu şunu alsın başımızdan yaaa soruyu güncellemeye başladı dakka da bi günceller artık

1|0
    1|0
    • bıkere guncelledım.merak etme şmdı engellıyorum senı ve sana hıcbı bıldırım glmez.Allahtan kork bıraz. terbıyesız.

• photoshop candır:D

0|0
    0|0
  • Ben kendim yaptım vesikalığımı evde çektim photoshopta düzenledim arka planı değiştirdim ve 0.90 kuruşa 24 adet çıkardım çokta güzel oldu arkadaşım 6 fotoğrafa 12 lira vermiş...

0|0
    0|0
  • hiç sorma fotoğraf çekilirken cok kötü çıkıyorum :/ zaten fotojenik değilim ama bu kadar da sevmemek kötü birşey... kasmıyorum da kasılıyorum :)

0|0
    0|0
  • Malzeme neyse fotoğrafçıda onu çekecek.Kasmaya ne gerek var ki.

0|0
    0|0
  • hayır

0|0
    0|0
  • çeken beceriksizse evet.birde kravat takmaktan nefret ederim. iyi cikar resmin.

0|0
    0|0
  • evet kasıyorum

0|0
    0|0
  • telefonda kendin cek

0|0
    0|0
    • ya çekerım çekmesıne de arka planı adam ayarlayablır mı.arka plan koyu olması gerk cnku

• bazen

0|0
    0|0
  • hiç kasmıyorum gayet rahatım

0|0
    0|0
  • ben telden çek kendini belki daha güzel olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• kasıyorum ve kötü çıkıyorum .

0|0
    0|0
  • Değişik poz vermeye çalışıyordum . Fark ettim ki rahat olduğumda , fotoğraf çekilmiyormuş gibi davrandığımda daha iyi çıkıyorum.

0|0
    0|0
  • Hiç sevmem fotoğraf çekilmeyi.

0|0
    0|0
  • hiç sevmediğim bir durum.

0|0
    0|0
Yükleniyor...