Sana yapılmasını istemediğini başkasına yap dersem ne yapardınız?

Sana yapılmasını istemediğini başkasına yap dersem ne yapardınız? Size ne yapılmasını istemezsiniz ama siz yapmaktan hoşlanırsınız?

Güncellemeler:
güzel cevaplar gerçekten:)
fikri olan yok mu?

0|0
8|5

En İyi Erkek Görüşü

• ...Böyle iyiyim !

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• zaten yapiyorum, sonucta sevisirken kendime yapilmasini istemediklerimi sevgilime yapip bir de hoslaniyorum bundan :)

3|1
    2|1
  • Herkesin önünde birisiyle dalga gecip topluluğu güldürmek.

1|0
    1|0
  • herkesin içinde övülmekten hoşlanmam ama gayet güzel över , iltifat ederim ..:))

0|0
    0|0
  • kufur etmek kendime yapilmasini istemem ama mecburen baskasina ediyoruz ara sira hakeden cikiyor ama

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• severken sap gıbı ortada bırakmak

1|1
    2|0
  • Kötü anlamda eleştiririm ama eleştirilmekten hiç hoşlanmam:))

1|0
    1|0
  • Bana yapılmasını istemediğim şeyi zaten başkasına yapmadığım için ben olduğum gibi kalırdım yine.

0|0
    0|0
  • Ne yapıcagıma baglıdır:D İhanet edilmesini istemem kimseyede ihant etmekten hoşlnmıyorm:)))

0|0
    1|0
  • ben bazen yapiyorum gicik oldugum kisilere (: ve kendimcede kendimi son derece hakli görüp en bastan zaten vicdan yapma gibi bi durumu ortadan kaldirmis oluyorum.

ama kendime yapilmasindan hoslanmadigim seyi söyleyip neden zayif yönlerimi göstereyimki? sacmalik yani hahhaha

0|0
    0|0
  • karşımdakinin bana çok aşık olduğunu bildiğim halde onu yüzüstü bırakmak herhalde bana yapılmasını istemediğim ama kendimin yapacağı davranışlar arasında.

0|0
    0|0
  • aldatırım:))

0|0
    1|0
  • bana yapılmasını istemediğim başka birine asla yapmam.

0|1
    1|0
Yükleniyor...