Türkiye sporun tüm dallarında çok kötülemeye başladı?

abd final oynuyoduk basketbolda şuanda finlandiyadan o kadar fark yedik futboldada öyle dünya kupasına gidemedik :D nolacak bu türklerdeki pasiflik :D bir tane çok hızlı bir türk yıldız futbolcu yok mesela :D bir mesut var yıldız oda hantal türkler nie hızlı koşamıyo ya :SD

0|0
35

En İyi Erkek Görüşü

• Voleybolda kulup takimlari en iyi ama milli takim iyi degil

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 3

• Malesef. s

0|0
    0|0
  • diğer dalları bilmem ama futbol da asla ve asla başarı elde edemeyiz bu kesin.

0|0
    0|0
  • yendiler iste finlandiyayi. kapasite var ama neden bunun farkinda degiller onu ben de bilmiyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Milli ruh bitti

0|0
    0|0
  • Spor denince aklına sadece futbol ve basketbol gelen bir kimse için ilginç bir tespit.

0|0
    0|0
    • hangisinde başarılıyız adamımm?

• Bir dönem güreş ve halterde iyiydik. Son zamanlarda kadın voleybolunda büyük başarılar oldu. Kadın basketbolu da ilerleme kaydetti ama daha önemli alanlarda, jimnastik gibi, hala aynı yerde sekiyoruz.

• zaten hantal anlamında dedim güreş ve halterde bırakta başarılı olsunlar. benim demek istediğim hızlı koşucu yok 1 tane bile

• Pek çok farktör bu işte rol oynayabilir. Ama bence çekirdekten yetiştirilen futbolcuların, yetiştirilirken kullanıldığı teknikler pek çok iyi sporcu yetiştirmiş ülkeye göre düşük seviyede. Elbette genetik olarak iyi olanları bilemem.

0|0
    0|0
  • sade sporular değil tembelliğk ve hantallık Türklerin geneline yayılmış bende önceden çok çeviktim ama şimdi hantallaşıyorum, halka spor yaygınlaştırmak lazım mutlaka

0|0
    0|0
Yükleniyor...