Sizin aşkınızın tuhaf içerikli bir şarkısı oldu mu hiç?

Tuhaf ama sevgilimle ikimizin ortak şarkısı ismail YK'nın 'Allah belanı Versin' şarkısıydı. Sizin de daha önce sevgilinizle böylesine tuhaf bir şarkınız oldu mu? Olduysa hangi şarkıydı?

Güncellemeler:
Sevgilinizle şiddet yada beddua içerikli ortak şarkınız oldu mu? Olduysa nedir?

0|0
5|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• Şahsenem'in 1997'de çıkardığı Seyyah albümündeki "O bu gece gelecek" 1997 ve 98'in başlarında bizim şarkımızdı.

İşim dolayısıyla ayrı şehirlerde idik ve hafta sonlarında görüşebiliyorduk. Cuma günler O evde bende arabamda O'na doğru giderken bu şarkıyı dinliyorduk.

Bu gerçek bir hikaye :)))

0|0
    0|0
  • eski sevgilimle ve şuanki kız arkadaşımla ortak şarkımız Doğuş Başkası Haram. Eski sevgilim benim aşık olduğum tek kadındır. Ortak seçtiğimiz şarkıdır ama şuan o evli malesef kavuşamadık :(

Şuanki kız arkadaşımla da onu etkileyebilmek için bu şarkıyı seçtim. Oda çok beğendi :D ama ben ilk ve son aşkımı düşünerek dinliyorum. Bu şarkı bana sadece onu hatırlatıyor.

0|0
    2|0
  • Şiddet beddua içerikli şarkılardan aşk şarkısı yapılır mı diye sorarsanız bal gibi olur. Ey aşk sen nelere kadirsin. Aşk dolarken beyin boşalır. Onun için insan aşık olunca da her türlü şarkıdan bir anlam çıkarabilir.

0|0
    1|0
  • düne kadar vardı evet,ikimizin yerine (sadece benim sevdiğimi düşünüyorum) o anlamda, şimdi tuhaf geliyor..

0|0
    0|0
  • Eğer arada anlaşılmazlık başladıysa "beni böyle sev seveceksen" desen de o sana "nasıl?" diyecektir.

0|0
    0|0
  • :)) daha olmadi ama olsa çok komik olur :))

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• pek tuhaf sayılmaz ama 'öldürür beni' diye bi şarkımız oldu... bi çok kişininde buna benzer şarkıları olmuştur...

0|0
    0|0
  • unutamam seni diye bir şarkıydı ama unuttu gitti :)

0|0
    0|0
  • Ne komik bizim şarkımız bile yok valla, bişi aklıma gelmedi..

0|0
    0|0
  • 9 mivsiimm biraberrrdiikk şinci ayrılddıkkghh:))

0|0
    0|0
  • hiç şarkım olmadı bi erkek arkadaşımla nasıl ezildim nasıl ezildim. :( :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...