Polo Takıntım var..Siz ne düşünürsünüz?

Sadece polo giyinmeyi seviyorum..tişörtüm kotum..ayakkabım herşeyim polo..Başka marka bişey almaya kalksam beğenmiyorum..Takıntı gibi bişey oldu ama polo nun satış sorumlusu gibi gezdiğimi farkettim..öyle hissediyorum..Siz ne düşünürsünüz..Arkadaşınız sadece tek markaya odaklanmışsa..

Güncellemeler:
Arkadaşlar yalnış anlaşıldı..Herşeyde polo etiketi gözükmüyo.Çoğu şeyimin polo olduğunu bi ben biliyorum bi takıntımı bilenler..

0|0
12|3

En İyi Kız Görüşü

• Bizi zengin ediyorsun.:)

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• He tamam zenginsin.

1|0
    0|1
  • Polo iyidir

0|1
    0|0
  • polo derken ralthy denmi bahsediyorsun?

0|1
    0|0
    • ralph lauren

• Ya aslında ben bayıldığımdan değil..böyle başladı böyle gidio..Sadece başka şeyler giyince içime sinmiyo

• benim ralthy giyen arkadaslarim gstarda giyniyor. bilmem belki de takintidir bir zaman sonra sikilirsin eminim

• farklı markalar, farklı urunler her zaman ıyıdır ;)

0|1
    0|0
  • sadece tek markadan giyinene içn şunu düşünürüm.

akrabası sanırım poloda çalışıyor sürekli defolu ürünleri veriyor.

yada dediğin gibi sen çalışıyorsun poloda

bide bende geçen tesadüfen bi markadan çantasını ayakkabısnı aynı anda giyince ayakkbıyı dğeğşmek zorunda kaldım bende rahatsız oldum yanı

1|0
    0|0
  • Polo giymeyenleri dövüyorlarmıymıs :)

Giy bizene bundan hacı baska isin yok mu :)

1|0
    0|1
  • bi ara benimde oyle olmustu surekli bi polo alma cabasi polo magazasina girme cabasi vardi sonradan lacosteyi kesfettiim polo, lacoste karıstırarak giyiyorum ayrica polo ayakkabilar hic hos degil adidasa git bence :) kot icin ltb, farklı farklı yerlere git yani 10 tane markadan giyin demiyorum tişört için 2 markan kot için 1 markan ayakkabi icin 1markan olsun daha hos oluyo:)

0|0
    0|0
    • Anladım da lacoste bayanlara gidiyo gibi geliyo..Lacoste polo yaka tişörtüm var..ben almdm hediye..Giyip çıkmak ölüm..Ama bi gün yakıcam gemileri..Hyr ciddi ben sinir olmaya başladım

• O da sıkıntı :) Denemeye çalışıcm sağol :)

• Hiç hoş değil bi erkeğin heryerinin marka olması. Sanki bişeyleri gösterme çabası var gibi.

1|0
    0|1
    • Hayır her yer marka değil..Gösterme çabası da değil..Polo kotun neresinde polo yazıyo..Tek görünen yer kalp bölgesindeki polo işareti..Bide ayakkabı

• Çok haklı.

• Ben sende var demedim zaten öyle izlenim verebilir. Pantolondan başka neresi kaldı ki sadece tshirtte ve ayakkabıda var diyorsun. Bayan olsan neyse çantası şapkası şusu busu var daha ama erkeksin dikkat et bence başka markaları dene logosu olmayan :)

• havada reklam kokusu var gibi ;) ama tek bir markaya bağlı kalamam bn :-/

0|0
    0|0
  • artık gözümüze sokar gibi amblem yapıyorlar tişörtlere, rahatsız edici.

0|0
    0|0
    • O büyük amblemlilerden kullanmıyorum :)

• Polo ya benzer markalar var onları da deneyebilirsin :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Arkadaşım polo şekerinide al tam olsun :)

0|0
    0|0
    • Ooo espri geldi ;)

• Adamsın :)

• Sende adamın dibisin :)

• polo iyidir ii

0|0
    0|0
  • Benimde Polo şekerine takıntım var. Mutlaka yanımda bulundurduğum bi şeker olur kendisi.

0|0
    1|0
Yükleniyor...