Estetiğe karşı mısınız?

estetiğe karşımısınız ben karşı değilim hatta yaptırmayı bile düşünüyorum iki kaşımın ortasında deriiiiin bi iz var çünki ama küçücük burnu olupda bunada mudahele ettirenlerede anlam veremiyorum.

0|0
8|8

En İyi Kız Görüşü

• dediğin gibi yara izlerine falan olabilir. ben de ilerde küçüklükten kalma bir izimi lazerle yok etmek istiyorum. hadi burun yaptıranlara bir şey demiyorum ama yok göğsüne silikon taktıranlar yok poposu daha dolgun olsun diye bir şeyler yaptıranlara ben de karşıyım.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Tabi böyle dediğiniz gibi izler felan olursa karşı olmam,ama fiziği değiştirecek,geni bozacak estetiğe karşıyım.

1|0
    0|0
  • Ciddi bir sorun varsa, toplumsal olarak yadırganıyorsa estetik şart derim. Eli ayağı düzgün olup, sırf birilerine yaranmak için estetiğe karşıyım.

Fi Ahseni taksim - Biz insanı en güzel bir biçimde yarattık ( Tin , 4 )

1|0
    0|0
  • ben karşı değilim şahsen insan psikolojisi bozuluyor hergün kendini öyle görmekten şahsen ben yaptırdım :)

1|0
    0|0
    • ne yaptırdın :D

• evet bi de benimkisi kalin deriliymis 1 sene sürermis ama ben aslinda 2.nci aydan bu yana bir fark göremedim. Ayni gibi.

• yok valla fark ediyor eski foto ile yeni fotoyu yan yana koy çok anlaşılır bi şekilde belli oluyor :)

• değilim benimde 19 lu yaşlardan kalma kolumda ! bir sıkıntı var bazen kurtulmak istiyorum bazen hatırlattıklarını düşünüp vazgeçiyorum...

1|0
    0|0
  • karşı değilim. olabilir.

1|0
    0|0
  • ben karşı değilim, ben ve yakın çevremden 4 arkadaşım burunlarımızı yaptırdık

1|0
    0|0
  • karşı değilim.yaptırabilirsin estetik sende izin verdim bende

1|0
    0|0
  • 4ever Naturalizm

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• benim alnımda yara izi var kırılmıştı küçükken başım.. yüzümde izler var çok kurcaladığım için yaraları. el parmağımdada yara izi var yani güzelleşmek için değilde bu çirlinlikleri gidermek için kesinlikle yaptırmayı düşünüyorum! yaşlanırsam tabi belki güzelleşmek için yaparım

1|0
    0|0
  • karşı değilim çok kötü yadırganan birşey varsa yapılabilir ki zaten dinen izinde var buna sanırım.. ama öyle güzellik maksatlı keyfiyeten olmamalı..

1|0
    0|0
  • 45den sonra bir botox iyi olabilirdi

1|0
    0|0
  • yaptırmadım ama karşı değilim

1|0
    0|0
  • karşı değilim, gerekiyorsa yaptırılmalı

1|0
    0|0
  • Dogallikdan yanayim allah en güzel sekilde yaratmisdir hepimizi ama tabi sonrada yara izleri felan olur onlari yaptirmanin bir mahsuru yok bence benimde kücüklükden kalma dudagimda dikis izi kalmis cok dikkat cekmesede benim moralimi bozuyor bende yaptiricam yani.

0|0
    0|0
  • Doğal olmayı seviyorum :)

0|0
    0|0
    • bende seviyorumda işide o derin iz olmasa,o çizgi beni çatık kaçlı gösteriyor

• Seninkisi zaten izmiş. Ben burnunu gözünü kaşını yaptıranlara karşıyım :) bkz: link

Yükleniyor...