Şok edici durum karşısında ne yapardınız?

Sevdiğim kızın peşinden 2 sene koştum , 3 teklifime hayır dedi ama sonunda pes ettim arkadaş kalabildik, aradan 2 sene geçti ve kendisinin annesi babası boşandı ve aile olarak çok dağıldılar bundan 1 hafta önce konuşmamızda eski duyguların geçerliyse kabul ediyorum evlenmek kaydıyla dedi ve ben şok oldum , defalarca peşinden koştum 3 teklifime ısrarla hayır dedin ve şimdi ne değişti diye sordum , onun cevabı yaşadığı aile sorunları nedeniyle böyle bir karar almış ve beni zamanla sevebilirmiş. Benim ona olan sevgim hala var ama ben onun peşinde ben koşarken o başka adamlarla çıktı. Çıktığı adamların niyeti onu kullanmaktı onu uyardığımda benim yanlış düşündüğümü söyledi ama sonunda dediğim çıktı. Siz olsanız yerimde ne yapardınız..

Yaşlarımız benim 25 , kızın 23

Güncellemeler:
Bu kız beni rahata ermek için kullanıyor, durum buyken siz ne yapardınız ?

0|0
7|6

En İyi Erkek Görüşü

• 3. şahısları çıkar önce aklından, başlamış bir ilişkiniz olmadığı için geçmişi eleştirebilirsin ama bu potansiyel başlama ihtimali olan ilşkinizi zedeler. Başka insanlarla çıktı fikrini kafandan atamazsan zaten ilişkiyi başlamadan bitiren taraf sen oluyorsun.

Duygularını saklamadan , yalan söylemeden söylemiş. Bu onu dürüst bir insan yapar, en azından seni kandırmaya çalışmıyor ama kendisi çok yorulduğu için kendisini taşımanı istiyor.

Sende dürüst ol. Problemleri beraber çözün, internette anne ve babası boşanan insanlar üzerine araştırma yap, sorunların da yanında ol, bu süreç sizi daha çok yakınlaştırır.

Aşırı tepki ile hareket etmediği bir sakinliğe ulaştığınızda, güzel romantik bir ortam oluşturup durumunuzu tekrar gözden geçirirsiniz.

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Duygularına yenik düşme

0|0
    0|0
  • hata yapma derim sadece sana güncellemede de yazmışsın herşeyın farkındasın

0|0
    0|0
  • zamanla severim diye bişey yok hem. kanma sakın seni mutlu edemez. pişman olursun

0|0
    0|0
  • bencede kanma bu kıza zor durumda oldugu için istyo bu kadar basit

0|0
    0|0
  • Güncellemende belirttiğin gibi durumun farkındası hataya düşme..

0|0
    0|0
  • sie derim.

0|0
    0|0
  • bu kız seni rahata ermek için kullanıyor bu kadar basit

0|0
    0|0
    • bu açık bunun farkındayım :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Ne olursa olsun,

Geçmişte sevdiğindi.

O zaman sevdiğine saygı duyman gerekir.

Demek ki sen ona aşık değilmişsin.

Sadece hoşlanmışsın güzelliğine bağlanmışsın.

Kişiliğini o zaman da öğrenseydin

o zaman da çıkıp ayrılacaktın.

Aşkın gözü kördür sevdiğinde kusur görmez.

Sevgi heves arzu,geçicidir.

Neticede onunla mutlu olamayacağını düşünüyorsan nazikçe bunu söyle.

Beni kullanacak laflı hiç hoş değil.

Aşkta ego olmaz.

Sevgi de arzu da ego olur.

Şimdi fırsatın buldum da

Bana hayır dediği günlerin acısını çıkarayım diye düşünüyorsun.

0|1
    0|0
  • bu kadar hata yapar mıydım bilmiyorum ama yapmışsam bu hatalara bir dur derdimve başka düzgün bi kızla evlenirdim.isterse dunyanın en güzel ,en vazgeçilmez kızı olsun farketmez yine de bu kızla evlenmezdim birader

0|1
    0|0
  • kardeş güncellemende söylemişsin zaten sen cevabı. kullanılmak istiyorsan evlen. yarın öbür gün senden boşanmak da ister, malını paranı da alır bu kız senin. ben olsam isterse dünyanın en güzel kadını olsun yine böyle bi teklifi kabul etmezdim.

0|0
    0|0
  • hayır deme sırası sende bu 1

0|1
    1|0
  • ilişkinin geleceği yok gibi gözüküyor...

0|0
    0|0
Yükleniyor...