Kıyafetinizin altından iç çamaşırınızın belli olması bilinçli yapılan bir şey midir?

açık renk kıyafet giyipte kıyafetinizin altından iç çamaşırınız belli olması bilinçli yapılan bişeymidir

0|0
110

En İyi Kız Görüşü

• bunu yapan bayanlar çıplak gezmeye hazırlanıyor psikolojik olarak.. artık şeffaf kıyafet giyildi, iç çamaşırını da belli ettiler çıplak gezmeleri yakındır defilelerdeki gibi..

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 10

• Evet.

Genelde capulcu gibi gezinirim ve acik renkli pek kiyafetim yoktur. Bu kategoriye girmiyorum yani ama, bence guzel duruyor bakinca renkli renkli=).

0|0
    0|0
  • tamamaen özensizlik sokak kızı gibi... yazın uygun iç çamaşırı giymemekten kaynaklanıyor bilinçli yapılan birşey değil çünkü çirkin bir görüntü oluşuyor. izsiz iç çamaşırları var boxerlar var var da var ...

0|0
    0|0
  • kesinlikle bilinçli yapılan bişeydir,o kadar çok çeşit satılıyo belli olmaması için,kıyafeti göstermek ztn iç çamaşırın vücudunu ne kadar temsil ediyosa öyle olur...belli olmaması lazım ki yok gibi dursun:)

0|0
    0|0
  • bilerek yapan kizlar oldugunu dusunmuyorum sonucta itici gorunuo

0|0
    0|0
  • kesinlikle bilinçli belli olmaması için satılan bir sürü ürün var yane

0|0
    0|0
  • Benim hiç hoşuma gitmeyen bir şeydir o.Belli olmaması için elimden geleni yapıyorum.

0|0
    0|0
  • Bilinçli yapıyorlardır bence şahsen ben dikkat ederim altıma straplez falan giyerim görünmesin diye. Bazıları koyu renk iç çamaşırı giyiyor bilerek. Ha kimseyi ilgilendirmez tabi ama resmen teşhircilik yani

0|0
    0|0
  • bilinçli yapılıyodur yani.

0|0
    0|0
  • hyr

0|0
    0|0
  • beyaz tişört giyip kırmızı sütyen takanlar mesela,ah ah nereye gidiyoruz biz.Daha onlar çıplak gezecekler izle.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Yükleniyor...