Spor için sağlık raporu?

Arkadaşlar yeni düzenlemede spor salonlarına kayıt için sağlık raporu zorunlulugu kalkmış yükümlülüğü kabul ediyorum diye beyanda bulunmak yeterliymis.
Yenilerde kayıt olup da sağlık raporu illa istiyoruz gibi bir taleple karşılaşan var mi ?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yok ama spor için sağlık raporu almak gerekir ama sağlık ocağından değil tam teşekkürlü bir hastahaneden özellikle ağır spor yapacaklar kardiyologa görünmelilerdir spor esnasında ani ölüm yaşamamak için spor kalbi hem güçlendirir hemde kalpten yiyebilir dikakt etmek lazım :)

0|0
    0|0
    • Tamam anlıyorum ama böyle bir mecburiyetim yok ki rapor getirmek gibi nasıl kabul etmiyoruz diyebiliyorlar

• Senin dediğin çok saçma onlar seni düşünüyor neden senin sorunundan dolayı onlar yansın ki Allah göstermesin spor esnasında kalp krizi geçireceksin sonra suçlu onlar olmaz mı neden sağlık raporu istemedin diye. Hem spor yapmaya karar veren biri bu gibi şeyleri yerine getirmezse sporcu olamazki basite alınacak şeyler değil bunlar

• Birincisi sporcu olmaya çalışmıyorum sadece spor yapmak istiyorum.
      İkincisi onlar bir yükümlülük altına girmiyolar yasası var sonuçta işin kabul ediyorum diye imza atıyorsun , resmi belge var ortada.

Erkekler Ne Diyor 5

• 2 gün önce kayıt oldum kagıt imzalıyosun

0|0
    0|0
  • mahalle aralarındakı spor merkezlerı fıtness centerlar ıstemez ama beledıyleın spor teısıslerıne uyelıklerınde ıstenıyor

0|0
    0|0
  • ben karsılastım tıp merkezınden aldım 25 tlydi

0|0
    0|0
  • Rapor filan isteyen yok,18 den büyük olsun yaşın tamamdır

0|0
    0|0
  • Ben karşılaşmadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• 1 hafta içinde raporu teslim etmen lazım yoksa salonlar kabul etmiyo. Sahsen ben öyle yaptım bu arada rapor paralı uzun bir süreci yok 1 günde halledersin ssk da

0|0
    0|0
    • Evet ama böyle bir mecburiyetim yok sonuçta devlet bunla ilgili düzenleme yapmış gerekmiyor diye hala biz kabul etmiyoruz diyolar

• Gidecegin yer için problem olmıcaksa cıkarttırma. İmza atıp yapmazsan sorumlu sen oluyosun paranda yanıyo. Ben 50 tl verdim muane oldum ıvır zıvır yani

Yükleniyor...