Fransa'nın mini etekli yeni 17 kadın bakanı. Bizde niye yok?

Fransa cumhurbaşkanın Hollandie olmasının ardından yeni bakanlar kurulu belli oldu 36 bakanlıktan tam 17 tanesine bayan bakan atandı.Yeni bakanlar etek boyları ve doğal güzellikleri ile dikkat çekti.Biliyorsunuz ülkemizde sadece 1 bayan bakanımız var keşke Türkiyeyede üst düzey yonetici bayanlar çirkin olur tabusunu yıkacak genç güzel bayanlar bakan-vali-kaymakam olsa çünkü kadın her alanda olmalı işte Fransız bakanların foto galerisi link (1. Kadının çok fotoğrafını koymuşlarda bence en güzeli 2. İle sonuncu bakan) yorumunuz ve Türkiye'de böyle bakanlar istermiydiniz?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• oha! Haydi gençler Fransa'ya!

1|3
    2|1
    • işte böyle düşünenler olduğu için bizde yok!

• ya bebeğim sana noluyo ki? tanışmak istiyosan mesaj at böyle itici yollara baş vurma

Kızlar Ne Diyor 4

• @rmyssa ; engelleyerek kimseyi susturamazsın. sen istediğini söylerken özgürsünde o kadınlar etek giyip bakanlık koltuğuna oturamazlarmı? Yok öyle bi dünya! Uyuyomusun napıyosun yatta zıbar kı*ının açıkta kalmadığındanda emin ol ;)

0|1
    0|1
    • Helal sana mavimor iste böyle yobazlar yüzünden kadına gereken değer verilmiyor bikere ben şahsen bir ERKEK olarak bile bakanlar kurulumuzda en az 15 bayan bakanımızın olmasını ve en önemlisi bunların böyle gencler arasından seçilmesini isterim genclerin onu açılmış iste ne güzel yada oturduğum ili ilçeyi genc bir bayanın yönetmesini isterim ve bundan gurur duyarım

• İyi geceler kardeşim ;))

• ben abazalıgımdan onaylıyorum yoksa ısım olmaz asddfsdhgsdfas

• hep o çançinçonun resimleri var o kadında çirkin hem :D

0|1
    0|1
    • yuzu cirkin sadece :D

• benı de ekle lan

• Tamam açılıyorum şimdi sana (yani gizlilikten. Çıkıyorum yanlış anlamayın lan hemen :D ) unutma bak bekliyorum ekle beni

• bi o eksikti.

0|0
    2|4
    • Bence eksiklik yani

• pisliğe bu noktada katılıyorum pislik mislik ama doğru söylüyo :D çekilebilirsin derken? Sen kendini petrol kralının imam nikahlı eşi falanmı sanıyosun anlamadım ki :D

• istediğim gibi konuşurum konuştum ve gidiyorum iyi geceler türkiye ;)

• buna mı özendin sen çirkin be bu...

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 5

• özenti yapacaksanız bile düzgün ülkelerden yapın ...

daha düne kadar boykot ettiğiniz fransaya ma özeneceksiniz ..

yazık..

0|0
    0|0
  • isterdik ama

0|0
    0|0
  • Sen Berlusconinin bakanlarını görmedin.Hele kızıl saçlısı

0|1
    0|0
  • japon la bu

0|0
    0|0
  • şimdiki gibi hepsi badem bıyıklı olmasında ne olursa olsun...

0|0
    1|0
Yükleniyor...