Yavaştan spora başlamak istiyorum?

Ben sürekli evde oturan biriyim. Tatil olduğunda hiçbir yere gitmem uyurum.
Yarım saat yürüsem hemen bel ve bacaklarım ağrıyor bu yüzden yavaş yavaş hareketlere başlamak istiyorum. Boyum 158 kilom 66. Kilo da vermek istiyorum. Evde neler yapabilirim? (koşu bandı var. Onun haricinde)
Ve kollarımı da güçlendirmek istiyorum. Önerilerinizi söylerseniz sevinirim. ^^

0|0
17

En İyi Erkek Görüşü

• Hergün 40 dk. koşsan yeter.

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 6

• Merhaba ben spor eğitmenliği yaptım yani sözlerimi dikkate alırsan sevinirim , ilk önce bu kilon ve boyun çok orantısız kilon 66 değil 49 olmalı hiç değilse öncelikle ekmeği kesmelisin , her gün düzenli sabah erkekn akşam yürüyüş 1 saat yarımşar saat ise koşu onlara ek olarak , sabah kahvaltıda fazla ekmek değilde peynir yumurta vb. protein içerikli şeyler tüket , öğlen sebze yemekleri , akşam hafif yemekler ve meyve tüket , spora gelince ip atla , koş , yürü , şınav çekebilirsen kolların kuvvetli olur mekik çek karın kısmı erir , uyku çok önemli spor yapıyorum diye uykuyu ihmal etme saat 11 de engeç uyu sabahta geç kalkma spora çık uykunu almalısın... şimdilik bu kadar benimle iletişime geçersen zaman geçtikçe neler yapabilceğini zamanla söylerim sağlıklı spor dolu günler dilerim..

0|0
    0|0
    • Evet baya kilo vermem lazım. Bir program yaparak söylediklerinize uymaya çalışacağım. Önerileriniziçin teşekkürler. Ancak ekmeği azaltmam mı gerek yememem mi? Genelde kahvaltıda peynir, ekmek ve limonlu çay tüketiyorum. O yüzden ekmek biraz zorlayacak...

• Söylediklerinize uyacağım. Çok teşekkürler tekrar. ^^

• Önemli değil dahada yardımcı olmak isterim

• Gencvefit sitesine bakmanı tavsiye ederim bu davranışın oldukça güzel bence ne kadar hareket o kadar bereketmiş :)) spor insanı canlı diri tutar dinç olurdu sağlıklı olursun sivilce şikayetlerine en iyi ilaç olabilir bazen saymakla bitmez daha doğrusu faydaları :)

0|0
    0|0
  • bir salona yazılıp fitness a başla

0|0
    0|0
  • Hemen basla ne yavaşi. salona yazil derim olmadi evde kardio ve agirlikla çalış. Agirlik kaldirmaktan korkma kas yapamazsin istesen de

0|0
    0|0
  • koşu bnadı yeterlı bırde ısves dıyetı keısn yapaaa

0|0
    0|0
  • Millet aya cikiyor sen yavas yavas diyon :(

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Fitnessa basla zamanla seveceksin ve bagimlilik yapacak

0|0
    0|0
    • Nasıl yapıldığını araştıracağım. Teşekkürler. ^^

• Açıkçası evden çıkmak istemiyorum. Bu yüzden koşu bandına koşup evde yapılabilecek hareketleri yapmam benim için daha iyi olacak diye düşünüyorum. :)

• Sen bilirsin ama evden cikmamak biraz tuhaf

Yükleniyor...