Boyumu nasıl uzatabilirim? :(?

Arkadaşlar boyum 1.55 ti.2 ayda 1.58 oldum. Voleybolcuydum. Bir kulüpte libero oyuncusuydum. Ancak taşınmamız nedeniyle bırakmak zorunda kaldım. Zaten libero oyuncusu olmak istemiyordum. Fakat boyum nedeniyle libero olmak zorunda kaldım. Boyumu nasıl uzatabilirim lütfen yardım edin? Okulumda benden daha uzun bir sürü kız var :(

Güncellemeler:
Yaşım 17

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle dengeli beslenme boy uzama da son derece etkili bir faktördür. :) Boyunuzun uzaması için gün içerisinde almanız gereken vitamin ve mineralleri mutlaka almanız gerekiyor

Ayrıca süt ve süt ürünlerinden yararlanmakta boy uzama son derece etkilidir.

Süt, yoğurt, peynir gibi besin maddeleri tüketiminde bulunmak boyunuzun uzamasına yardımcı olan etmenler arasında yer almaktadır. Özellikle kemik gelişimi açısından süt ürünlerinin faydası yadsınamayacak bir gerçek olarak karşımıza çıkmaktadır.

D vitaminin de boy uzamada son derece etkili sonuçlar verdiği konusundan emin olabilirsiniz.

D vitamini güneşte kaldığınız sürece alabileceğiniz vitamin olarak bilinmekle beraber açık havada oynayacağınız basketbol ve zıplayarak yapacağınız egzersizler boyunuzun uzamasında etkili sonuçlar vermektedir.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Basketbol oyna yoksa erkekler midilli atı diye çok dalga geçerler

0|0
    0|0
  • bol bol süt iç :D :D: D

0|0
    0|0
  • Bol bol zıpla ayaklarını kırmadan ama

0|0
    0|0