Kafamı karıştırıyor, seviyor mu sevmiyor mu?

Bi erkek arkadaşım vardı çok ilgisiz utangaç ve ben benimle ilgilenen beni seven ve bunu gösteren insanları seviyorum ama ondan vazgeçemedim 3 ay oldu ayrılılalı ama hala deli gibi seviyorum yapamıycam ölümden başka bi şey yok öyle düşünün ölüm ise geride bıraktıklarım var oneden dolayı her neyse ama inanıyorum ki birini çok seversen kaybedersin onu çok seviyodum ve bunu eşşek gibi biliyodu bu yüzden hiç iplemedi şimdide facede bariz bi şekilde bana hitap eden sitemli paylaşımlar var oysaki sitem etmesi gereken benim tokatlıyım ablamın yanına ankaraya gideceğim gün ona mesaj attım ne cevap verdi ne aradı nede geldi ama 7 sinde doğum günü var ve diycem ki sana ankaraya gitmeden önce mesaj attığmda cevap vermediğin gibi bunada vermezsin belki ama bugn senn içn özel bi gün ve ben bu günü unutmadım mutlu yıllar mutlu olursn hep inşallh tek istedğim bu doğum günün kutlu olsun oğuz.. yeterince açıklar galiba durumumu ama bunada cevap vermezse yuh derim ama facede vazgeçememekten falan bahsediyo neyse daha fazla uzatıp sizi sıkmak istemiyorum zaten her şeyi yazsam roman olur küsmek nedir bilir misin i paylaşmış nazım hikmetin belki okursunuz iyi geceler umarım yardım edebilirsinz sorularınıza açığım.. (:

0|0
5|1

En İyi Kız Görüşü

• başkasına yazıyor olamaz dimi?facede senle ilgili şeyler yazıp,sana cevap atmaması şaşırtıcı geldi de.bu durumlarda gururlu olmanı tercih ederim,peşinden koşma mesaj da atma.tamam acını yaşa ama bırak mantıgınla hareket et duyguların yerine.bak o zaman nasıl kıymetli oluyorsun,öyle hissediyorsun kendini.o zaman ölümü düşünecek kadar da güçsüz hissetmezsin hem...kendine herkesten daha fazla önem ver.

0|0
    0|0
    • başkasına yazıyor olamaz ilki sonu benim kimseyle olmadı olsa bilirdim öyle tabide o doğum günü mesajı olamazmı ondan bi beklentim yok ve sitemli biliyorum oda beni seviyo ama alıştırdım sürekli ben adım atıyodum o atmıyo ama olacak ya inşallah istediğim aşkı istediğim kişiyle yaşıycam haklısın mantığımla hareket edince kıymete biniyosun yapıcam elimden geldiğindence dirayetli olucam saol :)

Erkekler Ne Diyor 1

• Seni seviyor kafası karışmıştır geri dönecektir inşallah Küsmek ; SENİ SEVİYORUM’ dur...

0|0
    0|0
    • Ayrılma nedeninizi söyleyebilir misin?

• en iyi cevap seçilmek için yavşama hemen:)

• evet küsmek ; seni seviyorumdur :) seviyo biliyorum ama aciz bi sevgi bu içbir şey yapmıyo sevgisi için

Kızlar Ne Diyor 4

• bigün dönecek, simdilik umursama onu

0|0
    0|0
    • işte o gün dönerse geç olacak

• benm eski sevgilimde böyledi :/ 2 ay oldu ayrılalı burcu ne okişinin ?

0|0
    0|0
  • Bu çocuk çok gereksiz bence ya boşver

0|0
    0|0
  • Korkuyor, cesareti kırılmış ve güvensiz. Ona onu ne kdr sevdiğini hissettirmelisin bu mesajla facele olmaz yüzyüzeyeken gözgözeyken olur. Ancak öyle inanır sana. Eğer kendine inanıyorsan en başta vazgeçme ne yap et kendine inandır onu. :)

0|0
    0|0
    • 2.5 ay gözünün içine baktım delirdim aşkından yolun ortasında seni seviyorum diye bağırdım gözüm kör olmuştu hiçbir şeyi umursamıyordum ama olmadı işte bu daha ne ki neler yaptım

Yükleniyor...