Sizce bundan 15 yıl sonra nerelerde olacaksınız? Kimlerle olacaksınız? Nasıl olacaksınız?

Soru gayet acıkk :) Ne yapıcaksınızzz istee :) Aaa sorum kısaymısss :)

0|0
9|13

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 12

• emekli olmuş olurum cokdan. muhtemelen paramı akıllıca yatırımlar yapmaya harcamıs, semeresini sürüyor olurum, belki yelkenliyle dünya turu olabilir. çocuk sahibi de olmak isterim 15 yıl sonra.evlilik muhtemelen yine düşünmem. evlatlık alırım.

1|0
    0|0
  • Mezarda ya da hastanede olmadığım sürece sorun yok. Aaa cevabım kısaymış :)

0|0
    0|0
  • Ben daha bir sene sonra nerde ve ne yaptığımı kestiremiyorum

0|0
    0|0
  • ben çin sokalarında olurum herhalde

0|0
    0|0
  • o günleri görebilirsem heralde 1 2 çocuk olur.bende göbekli bi herif olurum heralde.paso yatarım.nerde yaşayacağımı tahmin edemiyorum.

0|0
    0|0
  • Ölmüş olacağım.

0|0
    0|0
  • marsta ve yine yalnız ve yine hayal kuruyor olacağım.

0|0
    0|0
  • okumaya çalışan biri olarak düşünüyorum kendimi...

0|0
    0|0
  • 15 sene sonra babamın öldüğü yaşta olacağım kim bilir belki ben de öleceğim

0|0
    0|0
  • kaldırım taşı dizmekle meşguliyet arıcam kendime sanırım

0|0
    0|0
  • Yaşarsam İstanbul ölürsem memleket

0|0
    0|0
  • valla allahtan başkası bilemez gibi gıcık bi cevap vermicem. ama bilmiyorum :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• 36 yaşında olcam :(( evli çocuklu olurum heralde yazları yazlık kışları evimde kocacığımla çocuğumla mis gibin yaşarım :D

1|0
    0|1
  • insallah yepyeni bir hayat kurmus, sevdigim adamla şu anki hayatimdan cok uzakta biryerlerde olabilirim ;)

1|0
    0|0
  • büyük ihtimal türkiyede yasamayi iyice benimsemis olucam evli ve cocuklarimin olma ihtimali de yüksek. Eczanede calisan bir bayan olucam ayritten hersey pilanladigim gibi giderse tabi

2|0
    0|0
    • ayni hayalleri paylasiyoruz ben kabin memuru olarak orda yasamayi istiyorum :)

• ins istediyimiz gibi olur birda daha fazla kalirsam deliricem herhalde :))) sevmiyorum oldugum yeri orasi cok güzel denizi yeter tek basina

• gelin o zaman vatanınıza

• seninle kaçıp çok uzak yerlere gidelim kuşum :))

1|0
    0|0
  • hiçbi cevap bulamadm.sanırım hala annemin dizlernin dibnde oturcm:)

0|0
    0|0
  • çok ünlü bir oyuncu olucam yeni marlyn monroe olucam bütün dünya beni ve harika oyunculuğumu konuşucak

0|0
    0|0
  • Sanırım mükemmel erkeğimi aramaktan evde kalırım.. :-)

0|1
    0|1
  • Kariyer yapmış bir avukat olarak görüyorum! :)

0|0
    0|0
  • Allah bilir..

0|0
    0|0
Yükleniyor...