Futbol maçına gitmek istiyorum. Daha once giden varsa ya da bilgisi olan lütfen?

Ben hiç canlı bir maça gitmedim. Şampiyonlar ligi Galatasaray Dortmund maçına gitmeyi çok istiyorum. Sırf Reus için :D peki aranizda maca giden? Futbolculari gorme sansimiz var mi bilgisi olan lutfen?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 8

• passo lig şampiyonlar liginde geçerli mi bilmiyorum. Geçerli ise biraz uğraşacaksın doğu ve batı tribünlerinin alt kısmından çok rahat görürsün saha ile aranda 1-2 metre var yok bağırsan duyar taç çizgisinde. Ama fiyatlar pahalı olur dandik anadolu takımlarıyla maç bile 75 liraydı acaba şampiyonlar liginde kaç olur.

0|0
    0|0
  • futbolcular bit kadar gözüküyor gol oldumu üstüne biniyorlar ama atmosfer fena
    çok fena gaza geliyon :D

0|0
    0|0
    • tamamda futbolcularla tanisamiyomuyuz?

• 58 bin taraftar gliyor nasıl tanıscan? bı tek takımın kaldıgı hotele gıdıp mac otobusunn orada beklersın tam cıkınca 2 fotograf tamm

• Bende Reus için gidicem o maça biletixten alırsın biletini ama 70 ten aşağı olmaz

0|0
    0|0
    • Ya bileti ne zaman alican?

• Passolig bir kart alıyorsun 15 tlye İstanbul kart gibi düşün onla bilet alıyorsun ama onlar sadece lig maçındaydı galiba biletixten alır gideriz kaç yaşındasın bu arada?

• bılet ayarlarım kombıne var dogu pegasusda

0|0
    0|0
  • Reus için geleceksen hiç gelme...

0|0
    0|0
  • Reus sakat degilmiydi yaa :)

0|0
    0|0
  • Gitceksen BEŞİKTAŞ Maçına Git Gözün gönlün Taraftar Görsün ;) çArşı !

0|0
    0|0
  • hayir yok :D DÜRBÜNÜN olacak anca :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...