Kapat

Futbol maçına gitmek istiyorum. Daha once giden varsa ya da bilgisi olan lütfen?

Ben hiç canlı bir maça gitmedim. Şampiyonlar ligi Galatasaray Dortmund maçına gitmeyi çok istiyorum. Sırf Reus için :D peki aranizda maca giden? Futbolculari gorme sansimiz var mi bilgisi olan lutfen?

0|0
2|9

En İyi Erkek Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 8

• passo lig şampiyonlar liginde geçerli mi bilmiyorum. Geçerli ise biraz uğraşacaksın doğu ve batı tribünlerinin alt kısmından çok rahat görürsün saha ile aranda 1-2 metre var yok bağırsan duyar taç çizgisinde. Ama fiyatlar pahalı olur dandik anadolu takımlarıyla maç bile 75 liraydı acaba şampiyonlar liginde kaç olur.

0|0
    0|0
  • futbolcular bit kadar gözüküyor gol oldumu üstüne biniyorlar ama atmosfer fena
    çok fena gaza geliyon :D

0|0
    0|0
    • tamamda futbolcularla tanisamiyomuyuz?

• 58 bin taraftar gliyor nasıl tanıscan? bı tek takımın kaldıgı hotele gıdıp mac otobusunn orada beklersın tam cıkınca 2 fotograf tamm

• Bende Reus için gidicem o maça biletixten alırsın biletini ama 70 ten aşağı olmaz

0|0
    0|0
    • Ya bileti ne zaman alican?

• Passolig bir kart alıyorsun 15 tlye İstanbul kart gibi düşün onla bilet alıyorsun ama onlar sadece lig maçındaydı galiba biletixten alır gideriz kaç yaşındasın bu arada?

• bılet ayarlarım kombıne var dogu pegasusda

0|0
    0|0
  • Reus için geleceksen hiç gelme...

0|0
    0|0
  • Reus sakat degilmiydi yaa :)

0|0
    0|0
  • Gitceksen BEŞİKTAŞ Maçına Git Gözün gönlün Taraftar Görsün ;) çArşı !

0|0
    0|0
  • hayir yok :D DÜRBÜNÜN olacak anca :D

0|0
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

Yükleniyor...