Dişlerime tel taktırmayı düşünüyorum iyi bi fikir mi sizce sevgilimde var soğumasın sonra benden?

Arkadaşlar dişlerime tel taktırmayı düşünüyorum iyi bi fikir mi sizce sevgilimde var soğumasın sonra benden :d

0|0
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Kız arkadaşım 2 yıl tel takmıştı hiç sorun etmedim, tiksinmedim de.. Sorun olmaz bence ;)

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 7

• taktır tabiki ya niye soğusun senden sevgilin:)ki sevinmesi lazım estetiğin düzelecek:)hiç vakit kaybetme bence

0|0
    0|1
    • sitede biri var en baştan başlıyor aşağıya kadar eksi veriyor:)bari yorum yaz da beğenmeme sebebini bilelim

• insan sevdiğinden soğumaz böyle şeylerden. Yerim onun ağzını ben tellerle beraber :)

1|1
    0|1
  • sağlığın daha değerli. tak gitsin. sevgilini de salla. telleri çıkarınca yenisini bulursun.

0|0
    0|0
  • test etmiş olursun..

2|0
    0|1
  • link :)

1|0
    0|1
  • alakası yok panpa tak gitsin

1|0
    0|1
  • öpüşürken dilini tele kaptırmadığı sürece sorun olmaz :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• tel taktımayı düşünüomsn yokta taktırmalı msın önce bunu dşün çünkü tel kullaımı çok zor yakından biliorm ve şu ki sevgilin eğer seni seviosa her halinle sevmeli yani bence seviosa sorun yok ki

0|1
    0|1
  • soğumaz soğursa zaten senin için doğru kişi değil demektir

telden sonra dişler çok güzel oluyor sevgilin soğursa da soğusun sonuç iyi

0|0
    0|0
  • diş telini zevk için takmıyorsun sonuçta sağlık için takıyorsun eğer sevgilin bi tel uğruna soğuyorsa bırak soğusun demekki gerçek sevgi değilmiş bunu anlarsın o zaman kilo aldığındadasoğucak bir yerine bir şey olduğu zamanda hem sevgisini denemiş olursun canım takma sağlığın için ne gerekiiyorsa onu uygula...

0|0
    0|0
  • hayır canım neden soğusun. sadece öpüşemezsiniz :)) onun dışında tellerin çıkınca harika dişlerin olacak bunu düşün :)

0|0
    0|0
  • böyle bişeyi sorun yapaak biriyse ayrılırsın zaten ama sanmıyorum sonuçta sağlıkla ilgili durum bu .

0|1
    0|1
  • seviyosa öyle sevsin bacım .

0|1
    0|1
  • Onceden soyle takicani sora da tak..ayrica seviorsa sogumaz sevmiyorsa sogur,boylece test et

0|0
    0|2
Yükleniyor...