Yüzme mi agırlık mı hangisi yag yakımına yardımcı olur?

idael kaç gün agırlık calısıp kaç gün yüzmek istedigime hala karar veremedım nasıl bir program yapmam lazım yaglı bir vucudum var cardio- yüzme mı agırlık -cardio yüzme mi?

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Yüzme derim fakat şuna dikkat etmezsen daha çok kilo alırsın yüzmeden sonra hafif yemekler yemelisin yoksa daha çok yağ yapar

0|0
    0|0
    • hafif?

• spordan cıktıkdan sonra mı yiyim yoksa bqlim mi biraz

• İstediğin zaman yiyebilirsin fakat hunharca dalma yavaş yavaş ye günlük hayatta da daha yavaş yersen daha az kilo alırsın 😊

Kızlar Ne Diyor 2

• yüzme tüm vücudu çalıştırır iyi bir spordur ama ağırlık kaldırmak da metabolizmayı hızlandırır ikisyle de uğraş derim ama düzgün beslen

0|0
    0|0
  • Bence yüz hem vücut da gelişir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• bağzı yağlar sadece diyetle erir sana diyet tavsiye ederim yediklerine dikkat et arkadaşım 20 kilo verdi diyetle ağırlık felan çalışmadı sadece hafif sporlar tabi yüzmek yürümek koşmak basket

0|0
    0|0
    • nasıl bir diyet kardesım

• yemek yerken bazı şeylerden kıs ama mükemmel bir kahvaltı et günün ilk öğünü önemlidir seni zinde tutar bu da diyetin bir parçası bunların dışında diyetisyene gidebilirsin ama arkadaşım hiç ekmek yemiyerek makarna tarzı seyler yemekyerek pilavda dahil bunları yemiyerek yaptı bunu haftada 1 yine abur cubur yerdi ama evde yapılan unlu munlu fazla yağlı yiceklerden uzak durdu tabi herşeyin fazlası zarar dozunu kaçırmadan yersen fazla sorun olmaz.

• yüzme hem kas yapıyor hemde yağ yakıyor diye duymustum kardes

0|0
    0|0
Yükleniyor...