Belimi inceltmek istiyorum?

Vücut ölçülerim 88 69 96
Belimi inceltmek için sürekli olarak spor yapıyorum. Vücudumun diğer yerlerinde incelme görülürken beli inceltemiyorum sporcu korseside de kullanıyorum sizce başka ne yapabilirim?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Merhabalar

Bel ve karın bölgesinde inceleme sağlamak için yağ yakman gerek. Yağ yakmak için de kardiyo yapman gerek. Yaptığın sporu bilmiyorum ama düz hareketler yağ yakma konusunda pek etkili değildir. Yüksek tempoda yapılmadıkça sadece kasları harekete geçirerek sıkılaşmayı ve metabolizma hızının artmasını sağlar. Bu da yağ yakımını destekler ama hiçbiri kardiyo kadar etkili değildir. Kardiyo dediğimiz şey belirli bir sabit ya da değişken yüksek tempoda yapılan koşu, bisiklet, yüzme, tempolu yürüme ve karmaşık hareketlerin bütünü gibi aktivitelerden ibarettir. Tempolu yürümeyi tam olarak kardiyodan sayamayız ama uzun vadede etkili bir yöntem olduğunu söyleyebilirim. Spor kısmı bu şekilde.

Beslenme kısmı için de şunları söyleyebilirim:

Öncelikle işlenmiş gıdalardan, abur cuburdan ve 3 beyazdan mümkün mertebe uzak durulmalıdır. Bunlar neler; beyaz pirinç, beyaz ekmek, kek, çikolata, bisküvi vs., tuz ve şeker. Bunların yerine bulgur, tam b. ekmeği, yulaf ve doğal şeker kaynakları tüketilmelidir. Ayrıca öğün sayısı artırılmalıdır. Azar azar 5-6 öğün. Akşam 7'den sonra bir şey yenmemelidir. Son öğün yoğurt olmalı. Kilo verirken protein alımı önemlidir, çünkü ister istemez kas kaybı oluyor. Bunu en aza indirgemek lazım. Bol su tüket.

Uykuyu önemse, 12'den önce yat, 9'dan önce kalk.

x-sport

0|0
    0|0
    • Verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Bir soru sormak istiyorum sana spor yaparken korse kullanmam zararlı mıdır?

• Cikarttım şimdi çok teşekkür ederim :)

• Çıkar tabi sağlığına zarar verme deri dediğin hava almalı, üstündeki gözenekler boşuna mı var :))

Erkekler Ne Diyor 8

• Nasil yapiyorsun ama bel antremanini? İncelmesi icin kesinlikle zorlamiycaksin, cok tekrar cok harekekt ve mumkunse sifir agirlik

0|0
    0|0
  • öyle bir dünya yok bölgesel zayıflayacan belin incelecek bizim gö. tümüzden kan geliyo antremanlarda incelmiyo :D

0|0
    0|0
  • böylesin galiba iyisin bence http://i.hizliresim.com/OJgo90.jpg

0|0
    0|0
  • Tuz yanlarda toplanıyo diye biliyorum tuzu azalt

0|0
    0|0
  • bel hariç geriye kalan heryerden kilo almakta çözüm olabilir..

0|0
    0|0
    • Onu nasıl alicam? Mesela bacaklara

• delimisin.. biz okadar çokuz ki.. türk kızı asildir.. beğenmeyen erkek tayt giysin.. soyun devamı için aynı kandan kandaş olanı makbuldur..

• Bir tane kız türk kızlarını yerden yere vuran bir soru yazmış erkeklerin çoğunun dediği şey haklısın bıyıklılar, kısalar, şişmanlar... Rus kızı peşinde hepsi kendi kızlarını ezip duruyorlar.

• Uzun bir cubuk al onu kendine filistin askisi yap sonra da belini saga ve sola döndür.

0|0
    0|0
  • Beli bilmemde goğus kalça uygundur ;) twist yap 1-2 aya hallolur..

0|0
    0|0
  • Az yemek ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Pilates. Ben daha güzel bir şey görmedim. Tecrübeyle sabittir.3 ayda haftada 3gün düzenli yapılışda çok güzel sonuçlar elde ediliyor.(yani ben elde etmiştim) Burcu Vurkac videoları var youtubeden bula bilirsiniz ya da sitesinden Burcuvurkac. com dan. reklam gibi oldu bir az ama gerçekten pilatesi ne kadar met etsem azmış gibi geliyor bana :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...