Çok canını yaktıgınız bir bayanın bu yapılanlar karşısında susmasını nasıl yorumlarsınız?

Baylar çok canını yaktıgınız bir bayanın bu yapılanlar karşısında susmasını nasıl yorumlarsınız. Susmak genelde asalet olarak görülür toplumda. yapılanlan haksızlıklar, atılan kazıklar karşısında susan bir bayan bir erkege neyi anlatmak ister. Ben sahsen hic susmadım. Ama susanlarında neyi düşünerek sustuklarını merak ediyorum. Acık bir kapımı bırakıyorlar yoksa bu susmanın altında yatan ve susarak söylenen veya söylenme istenen nedir?

Güncellemeler:
Bir Kadın Sustu .. Ve..

0|0
1|5

En İyi Erkek Görüşü

• susmak asaletten olduğu kadar karşıdakini deli etmek için yeterlidir bence ve de eğer susan kişi haklı ise eğer konuşarak kendisini haksız duruma düşürmek istemediği için susuyordur. bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• seni takmıyorum demek gibi geliyor bana. sinirlerimi felaket bozuyor. hani ortada bi sorun varsa konuşursun anlatırsın niye susuyorsun ki? cemal süreyya da sinirimi bozuyo kadın susarak gider diye bişiy yazmış adam gören kız susuyo tehdit eder gibi

0|0
    0|0
  • Ben sustum.Yaşadıklarımı kabullendiğimi sandı birileri.Ama ben onu ve yaşadıklarımı Allah'a havale etmiştim.Artık onun elinde olan bişey ve bana konuşmak düşmezdi.

0|0
    0|0
  • yüreğinde kopan fırtınaların çığlığını savuruyorsun

0|0
    0|0
  • Bi kadın sustu ve olanlar oldu...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• ben hep susuyorum kimsenin orasında değil hani an yakardı susmak!

0|0
    0|0
Yükleniyor...