Zayıflama maratonumda başarısızlık yaşıyorum yardım edin lütfenn Hem diyet hem spor aynı anda nasıl gidebilirrr?

163 boy 68 kiloyum şu an diyetisyene gidiyorum ama 1 haftada 400 gr yağdan vermişim ve kasta artış olmuş. Sinirlerim bozuldu. Aynı zamanda ne zaman kardiyo yapsam daha fazla karnım açıkıyor ve yiyorumm...

Diyet ve spor aynı anda neden gitmiyor benim için önerisi olan var mı
Yemeyin demeyin şeker hastası gibi krize giriyorumm

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• enerji kaybediyosun acıkıcaksın tabi spordan önce karbonhidrat ağırlıklı ye spordan sonra süt çikolatalı olsa iyi olur şekerin düşmüş olabilir spordan sonra enerjini geri verir sana yiyecek olarak protein tercih et kas yıkımı olucak spordan sonra onları geri kazandırır diyetisyene sorsan bu soruyu o cevaplar ayrıca benim önerim hesapla günde kaç kalori alıyosun ondan 500 kalori az al mesala 2000 alıyosun 1500 al erkekler için böyle kadınlar için aynı şey geçerlimi pek bilmiyorum dediğim gibi diyetisyene danış o daha çok yardımcı olur sana diyetisyen sadece yiyecekleri azaltmanı söylemez sana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Ye ama duzgun ye, icinde yag olan degil protein olan seyleri ye ve kardionu yap hemde siddetini artirarak yap. Kaslar sıkılastigi icin yag gibi hacim kaplamaz. Yani bu haftako gibi devam edersen zamanla sıkılasirsin ve yaglar gider. Ustelik cok estetik bir vucudun olur

0|0
    0|0
  • Az once bir soruya cevap verdim insulin direnci olabilir ben de varmis olac aldim rahat veriyorum kilo, netten arastir ve doktora git test yaptir.

0|0
    0|0
  • Bu ritimde devam edersen sıkıntı olmaz kas oluşumu bir süre sonra duracak vücudun sıkılaşıyor şuanda

0|0
    0|0
  • En kolay yolu öğretmemi ister misin?

Hem zahmetsiz hem parasız hemde faydalı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• ama burada sinir olucak bir durum yok ki tabi kasların gelişicekk sporun amacı bu zaten.. kasların gelişip güçlenicek we böylece daha fazla yağ yakıcaksınn.. kastan kaybetmedgine sewinmelisinn..

0|0
    0|0
    • ama sevinemiyorum ki kardiyo yaptıktan hemen sonra karnım çok çok açıkıyor =( meyve yiyim diyorum ama zor tutuyorum kendımı

• amman şeytana uyma.. tut kendini.. sonucu görünce duyduğun mutlulukk paha biçilemez. net

• Canim sana sunu soyliyim strese girme once sakin ol ve kendinden emin ol 'Ben bunu yapicam. ' de kendine guven spor ve diyet birlikte olmazsa kilo tabiki verebilirsin ama verdigin kilonun fazlasini alirsin sporunu bence yemeklerden sonra yapki yediklerini erit :) insallah istedigin kiloya hemen saglili bir sekilde dusersin :)

0|0
    0|0
  • Yesil cay ic devamli:)

0|0
    0|0
Yükleniyor...