Galatasaray'ın Tarık Çamdal transferi ve diğer Pandev ile Dzamaili transferlerini nasıl buluyorsunuz?

bana kalırsa selçuk inan ve drogba ve umutun yerlerine transferler yapılması çok iyi oldu
özellikle selçuk inan yedek kalmalı artık

0|0
3|19

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 19

• nerdesın dişi aslan sen gorunmuyorsun epeydır:) pandev ve cemali ıyıde tarık gereksız bence.. selcuga laf ettınya kalbım kırıldı bak.. selçuk motıve edılmelı sadece ama kusturulmemeli, o cocuk yedek kalınca küser ve körelir

0|0
    0|0
    • sende yoksun renktaş iyi oldu tesadüf olması.. süper kupayı onun yüzünden kaybettik parayı aldı yattı pislik herif

• oh tatil yaptın yani bende tatildeydim darıcada

• bırımız yokken dıgerı burdaymış desene sen suna:) neyse irtıbatı koparmayalım artık..

• Bugün köse yazarinin biri yabancı transferlerle ilgili aynen sunu yazmisti. Romaya itelemeye calistilar Roma yemedi Galatasaraya itelediler.

0|1
    0|0
  • Pandev kaç yıldır fm oynarım ve takip ederim hiç bir b.. yaricak bir oyuncu deyil diyim yani :D

Dzmali bence gayet iyi oyuncu yararı çok olucaktır çift yönlü savunma hücumu gayet iyi

Tarık çamdal astronomik türk piyasası görücez nasıl olucak :D

0|0
    0|0
  • Pandev kendini kanitlamis oyuncu son vuruslari tam bir forvettir.
    dzemaili ise oyunu iki yönlü oynayabilen bir ortasaha ve cezasahasi disindan harika sutlari var.
    tarik türk olduğu için bu kadar pahali ama gol atar mi dersen hayir bence sabriden bir farkı yok ama ilerde görürsünüz sağ beke sabriyi alicaklar

0|0
    0|0
  • Yararlı olacağını düsünüyorum
    renktas

0|0
    0|0
  • Adaşım UMUT yeterdi forvete :)) Pandev iyi oyuncu ama o iyi bir transfer oldu.

0|0
    0|0
  • Iyi bir Top tutan forvet almadilar pandev bu isi yapabilecek mi soru isareti burakta umutta ayni tip gizli forvet.

0|0
    0|0
  • bir bok yapamıcaklar zaten göndermek için verdi napoli resmen iyi oldu yani onlar için bunlarda kazıkladık sanıyolar

0|0
    0|0
  • drogbayla hasan şaş iyi oynar bence

0|0
    0|0
  • Drogba chelsea da, bence bana kalırsa futbolu takip etmiyorsun

0|0
    0|0
  • kızmısın sen :O

0|0
    0|0
  • galatasaray iki tane yedek aldı yabancı.. tarık mecburi oynar 11 de

0|0
    0|0
  • Selçuk yedek değil de daha iyi bir yere gidip kendini geliştirmeli arda turan gibi , transferler bende iyi

0|0
    0|0
  • bence transferler iyi
    pandev haric

0|0
    0|0
  • Selcuk inan yedek kalmali artik bence diyince agzindan öpmek istedim.

0|0
    0|0
  • Tırt buluyorum

0|0
    0|0
  • bence tarık ve cemali gereksizdi.

0|0
    0|0
  • Benim adaş nede olsa inşallah iyi olur takıma

0|0
    0|0
  • konusmak icin daha erken

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Selçuk inanın bir an önce gitmesi lazım

0|0
    0|0
  • Zamanla görcez nasıl katkı sağladıklarını.

0|0
    0|0
Yükleniyor...