Fitness çalışmak göğüs ve kalça dikleştirir mi?

Dikleştiriyorsa bunun etkisi nereye kadar sürer bırakınca dahamı beter olur? birde bu konuda her fitness antrönörü ne yapacağımız konusunda vereceği egzersizlerde bilgilimidir?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Soruna cevap: Evet. Yalnız fitnessde bir bölgeyi çalıştırıp düzeltirken diğer bölgeleri ihmal etmek olmaz. Komple çalışılır diye biliyorum.

Bence en iyisi yine vücut çalışmak. Bakınız Türk bayan vücut şampiyonuna: link

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• evet sen düzenli beslenip sporunu yaparsan yağlarında yanar. 9 calori 1 gram yağa eşittir. sen günde 2,5 litre 9 bardağa yakın su içersen yağ yakımını kolaylaştırırsın.. vede vücudundaki alt yapı yani yağ tabakasının altındaki kas kütleleri büyümeye başlar yağlar eridikçede vücudun sıklaşır ve daha dik ve diri kalıplı gözükür... ben de fitness le uğraşıyorum aynı zamanda badylede söylediklerimi yaparsan ama su içmen gerek ve un tuz şeker ve yağdan uzak dur dikkatli beslen 2 ile 4 ay arsaında farkı görüceksin

0|0
    0|0
  • zaten onun için var fitness..antronör falan para varsa tamamda yoksa gerke yok..youtube da birsürü video bulabilirsin...

0|0
    0|0
  • sarkmamak için gereklidir. evde kendi başınada bazı egzersizler yapabilirsin. plates topu al ve etin sıkılaşsın.

0|0
    0|0
  • plates bu konuda iyidir

0|0
    0|0
  • fitness yapan kadınların vücutları muazzam kesinlikle yapmalısın

0|0
    0|0
  • bnce evet

0|0
    0|0
  • bolgesel calısman lazım fıtnesse gıtse bıle ;)

0|0
    0|0
  • hangi bölgeye ağırlık vereceğin program önemli

0|0
    0|0
  • plates kalçada fitness göğüste işe yarar her hoca bilmeyebilir

0|0
    0|0
  • fitness adamı taş yapar. heryerin taş gibi olur sadece göüs ve kalçaların değil.

0|0
    0|0
  • bölgesel çalış programını iyi hazırla

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• 2-3 ay etkisi sürer , ama onun için özel hareketler var . Bacak arana minibol al ve var gücünle sık , hem bacaklarını hem totonu , nefes al ve tekrar sıkıştır topu ve bunu 20 kes tekrarla .1 ayda lopezlerin jenıfır gibi olursun :))

0|0
    0|0
    • :)) cok fazla yapacağımı sanmıyorum bırakınca sorun olurmu onu merak ediyorum

• güzelim bunu yapman günde 10 dk nı alır .. değermi değer tabee :))

• bizim sitenin bütün teyzeleri gidiyo, hepsinin totosu benim totomdan 3 tane çıkarır ve hiçbirinde bi değişiklik görmedim...

0|0
    0|0
  • feci hem de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...