Yaklaşık 1 aydır haftada 2 gün yüzmeye gidiyorum. Sonuç alamadım?

Yaklaşık 1 aydır haftada 2 gün yüzmeye gidiyorum. 3 saat sürüyor. Ama boyum çok az uzadı. Daha fazla uzaması lazımdı. Annem etkisini sonrada gösterebileceğini söyledi. Yani vücut kendini uzamaya hazırlayıp ondan sonra birden atabilirmiş. Sizce bu mümkünmü?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• Yaşın kaç ki?

0|0
    0|0
    • 18'e yeni girdim.

• Ya yok ben memnun değilim. Bu boyda uzun görünmek için çok zayıf olmak lazım. Ben biraz balıketliyimde.:(

• Yolda yürürken falan kendini başkalarıyla kıyaslıyorsa boy olarak yani ya da çevrendekiler senden hep uzunsa kompleks yapmış olabilirsin mesela benim kuzenim1.85 di basketçiydi kendini çok kısa buluyordu ama değil:) Sende iyisin merak etme düzgün kardiyolarlada fiziğini çok iyi yapabilirsin. Bence bir kızda önemli olan boy değil fiziktir çünkü hiçbir erkek kendinden uzun kızı istemez ve kızda baktığı şey boy değildir:)

Erkekler Ne Diyor 5

• Evimin önünde havuz var yazın basından beri her gün en az 2 3 saat yüzüyorum bazen 5 6 saat de oluyor ama nedense uzamadım :D

0|0
    0|0
  • Dinlenme süren çalışma sürenden çok

0|0
    0|0
  • 1 ayda kacc cm uzadı

0|0
    0|0
  • Belli olmaz ne zaman uzuyacağı Ne kadar uzadı bende düzenli iyi yüzerim boyum 186 dı 186.7 şimdi

0|0
    0|0
  • 1 ay ne ki? töbe töbe birde haftada 2 gün yani 8 kere gittin ne bekliyorsun pardon yaklaşık 1 aymış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yüzme yapıcanca boy mu uzuyomuş ilkez duydum

0|0
    0|0
    • yok artıkk

• ya yok alında 24'e kadar uzayan var ama ergenlikteki çocuklar aynı çalışmayla 5 cm uzarken bizler 2 cm uzuyoruz

• anladım :D ben uzamıyorum

• evet sonradan bianda uzayabilir

0|0
    0|0
  • mumkun de zaten bir ayda hemen uzamayi bekleme

0|0
    0|0
Yükleniyor...