Umut Bulut Galatasaray'da başarılı olabilecek mi?

Umut Bulut'un futbolunu nasıl buluyorsunuz?

Umut Bulut Galatasaray'da başarılı olabilecek mi?

Güncellemeler:
sizce hangi mevkide oynamali, kimin alternatifi olmali? Neden basarili olur ya da olmaz diyorsunuz?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Umut faydalı olur ama Elmanderler beraber oynayamaz.2side pivot sanrtofor özellikleri benzer

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• şuan çok başarılı bence

0|0
    0|0
  • Ünal aysel dünya yıldızından bahsedıyordu 25 haziranda imza atıcak diye gördük dünya yıldızını :)

0|0
    0|0
  • ben açıkçası trabzonsporlu olarak trabzonda begen mıyordum size de gecmş olsun bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• aham şaham biri değil ama yeri geldimi çok işe yarıyor beğeniyorum kendisini inş başarılı olur demek geliyor içimden olabileceğinide düşünüyorum

0|0
    0|0
  • Bu sezon Umut'un altın sezonu olacak

0|1
    0|0
  • Sanmıyorum.Tamam Türkiye ligini iyi tanıyor vs. ama Türkiyedeki defans oyuncuları da onu iyi tanıyor.

0|0
    0|0
  • fatih hoca kulağını çeker

0|0
    0|0
  • Aysal Demba ba'dan daha iyisini alacağız dedi gerçektende doğruymuş :p

0|0
    0|0
  • Güncelleme üzerinden cevap;

- stoper oynasın.

0|0
    0|0
  • olacak evet

0|0
    0|0
  • sercan yıldırım vakası iki başka birşey değil.

0|0
    0|0
  • sanmam

0|0
    0|0
  • başarılı olup olmayacağını bilmiyorum ama keşke daha iyi bi oyuncu alsalardı

0|0
    0|0
  • tabiri caizse am*na bile koyacak görecek herkes elmander le müthiş bir ikili olacaklar ve forvetlerimiz dahil herkes takım oyunu oynayacak elmander zaten topun arkasına geçiyor orta saha gibi umut da cok kosan cok mücadele eden her mac elinden geleni yapan biri kafa toplarnda etkili son vuruşları da fena değil biraz daha çalışırsa Galatasaray da kalıcı bile olur.

0|0
    0|0
Yükleniyor...