Vücut analizi sonucum?

Merhabalar bu benim vücut analiz sonucum. Bu sonuca göre karın kaslarını evde çalışarak çıkartabilir miyim? Çıkartabileceksem hangi hareketleri yapmalıyım ve kaç saat çalışmalıyım? Yardımcı olursanız sevinirim.

http://hizliresim.com/GblM02

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• herşeyin yerli yerinde. gayet iyi. spor yapmalısın.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Karın kaslarını çıkartmak için yağ oranını oldukça düşürmen gerekir. Yeni başlıyorsan eğer 5 6 aylık bir süreçte yağ oranını da %13 gibi kademeye getirirsen gözle görülür adonis ve sixpacklere sahip olabilirsin ama antrenman diyet ve uyku tam olması gerek beslenme değil bak diyet :)

0|0
    0|0
    • Kilo vermeden yag oranimi düşürebilir miyim? Daha fazla kilo vermemin sagliksiz olacağını soyledi doktor.

• Olabilir fakat soyle olabilir ancak yağsız kas elde edersin zaten ne kadar kas elde edersen metabolizman o kadar hızlanır ve yağ yakımın daha fazla olur. Ama tabi bu oldukça zor bir şey definelik olarak tabir edilen bir donem, ama normal olarak kilo aynı kalıp yağ oranının düşmesi söz konusu olamaz çunku ikiside birbirine bağlı şeyler kilo sadece kas inşası yaparsan aynı kalabilir :)

• 10 numara... 52 kg 'ın 40 kg'ı kas yağ oranı da çok ideal.. tebrikler :))

1|0
    0|0
  • Mekik ve mekik benzeri hareketler ben protein tüketerek 3 ayda rahat cıkarırsın oda en geç vakit ben 1.5 ayda falan cıkardım :D

0|0
    0|0
    • yağ oranı iyi mi yani daha da düşmeme gerek var mı?

• anladım teşekkür ederim :) kaç tekrar yaptın peki?

• ya ben biraz cüsseliydim cüsseme göre tekrarım günde 400-450 mekik çekiyorum ama sen başlangıc olarak 25*25*25*25 olarak başla ve hergün 1 arttır :D

• Bu sonucu nerde yaptırabiliriz?

0|0
    0|0
  • yağ oranın çok yüksek canım

0|0
    0|0
  • Mekik çekme crunch yap
    Yağ oranınıda düşür yoksa karın kasın olsa bile gözükmez

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Benimde boyle bir analiz yaptirmam lazim. Nasil yaptirdin doktor da mi? Kan mi veriyorsun nasil oluyor canim yardimci olabilir misin?

0|0
    0|0
    • Hayır canim bir aletin üstüne çıkıyorsun ciplak ayak o analiz yapıyor. Diyetisyene gitsen yapar veya bazi eczanelerde de oluyor.

Yükleniyor...