Arkadaşlar paintballdan anlayan biri varsa yardım edebilirmi?

arkadaşlarla paintballa gidicez ama daha önce oynamadım. ne giyip gitmeliyim gözlük sıkıntı olur mu nasıl oynanır?

1|0
2|7

En İyi Erkek Görüşü

• Spor giyin epey koşar sürüklenirsin, kamuflajı onlar verir zaten. Bende de gözlük var ama gözlüklüksüz oynadım maskeyle beraber sıkıntı oluyor. Artı acıya hazır olman lazım eğer gidiceğin yerde alet edevat iyi değilse yani boya direk vücuda temas edecekse morartır ki o heyecanla herkes yakından sıkıyor birbirlerine normalde yasaktır. Çünkü epey can yakar ama zevklidir değer:)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• içine kalın ama rahat şeyler giymeni öneririm çünkü accayip derecede acıtıyor.
    oynanmaya gelince adam size belli bir ücret karşılığında belli sayıda mermi veriyor.

mesela 20TL'ye 50 mermi diyelim. o yüzden mermilerini iyi kullan, korkupda oto poka ateş etme :D genelde vurulan oyuncu "vuruldum" diyip ellerini havaya kaldırarak kendi bölgesinin güvenli yerine geçiyor.

bir takımdaki bütün oyuncular vurulunca veya karşı takımın bayrağını çalarsan ya da bizde karşı takımın butonuna basan kazanıyordu artık herneyse işte ona göre oyun bitiyor.

0|0
    0|0
  • Ayakkabini eski falan sec cunku hep boya ve camur oluyo gozluk birak kokuyo ama asla acıtmaz ben hep gozumden vuruldum hic biyeri goremedim :D ama cok yorucu yedek elbise goturebilirsin ve deodorant

0|0
    0|0
  • yok onlar sana kask veriyo ama altına kalın bişi giy sadıc ^^

0|0
    0|0
  • orada sana asker elbiseleri giydiriyolar. eğer bacakların acımasın istiyorsan yanında kalın bir eşofman altı götür. kamuflajın altına giyersin. oynarken sana kask veriyorlar. gözlükle oynayamazsın

0|0
    0|0
  • ORADA GİYSİ VAR SANA VERİYORLAR.

0|0
    0|0
  • yok git

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Orda giydiriyorlar zaten cok eglenceli ama canin acir biraz:)

0|0
    0|0
  • Çok eğlenceli

0|0
    0|0
Yükleniyor...