DİYET YAPICAM AMA OKUL VE STAJ VAR NE YAPICAM BEN AKIL VERİN?

Okulum tam gün yane 7.5da gidiyorum okula 3.5 gibi evde oluyorum bu zarf süresinde okulda adam akıllı bişey yok çok kalorili hepsi ben okula bişeyler götürüp yemek istiyorum diyetimi bozmak istemiyorum hiç bir türlü ne yapabilirim ne götürebilirim?
staj felan yapıcam stajda ne yapıcam bilmiyorum akıl verin :)

0|0
2|0

En İyi Kız Görüşü

• bende bir diyete başladım okul açılınca ne yapacam bilmiyorum ama dayanacağım. belirli bir listen yoksa elma ye o zaman zarfında tok tutar. ayran iç. sabahları içebileceğin ya da yanında götürebileceğin tarçınlı süt olabilir

0|0
    0|0
    • elma felan götürüyordum tarçınlı artık elma yiye yiye millet yinemi elma der oldu artık onlara neyse :)
      kapalı bir kapta bişeyler götüresim var

• evde kendim hazırlıycam kepekliden ama işte fazla kalorili olur :)

• kepekli yaparsan olabilir yağ da koymamaya çalış içine de dediğin gibi protein ağırlıklı o zman olur :D kepek ekmeği kullanmaya alışırsan sandviç falan da yap. ekmeği tamamen kesme zaten

Kızlar Ne Diyor 1

• o saatler arası diet biskuvılerı var onlardan tuket açlığını yatıstırı

0|0
    0|0
    • kanka banada 1 tane versene diğeri gelir kanka banada 1 tane versene ona buna şeyim kaldı kör hasana :)

• spor yapmadan 30 kilo verdim sporsuzda verebilirm kilo ama işte vücudu toparlamak için spor şart

• sadece vucudunnun toparlanması hemde yaptıgın diyetı kısa surelı değil uzun surelı koruyasın dıye apmalısın ben sadce spor *** baya kılo verdım diyetsiz

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...