Ben bu basenleri nasıl eriteceğim? İç ve yan bacaklarda sorun var? FOTOĞRAFLI?

arka plana o kadar takılmayın çok eziklendim şu an ama yapacak bir şey yok :D
son çarem artık.
o kadar paçoz giyinmiyorum ama ortamdan dolayı kot ve tişört giymem gerekiyordu dağdaydık sonuçta:D
başka fotoğraflarım yok çünkü vücudumla barışık olmadığım için çektiremedim. Tenha köşede çektirdim arkadaşıma artık.

ben bu yanlarımı (basen yanlarımı) nasıl eriteceğim? kas yapmak istemiyorum. Evdeyim. Zumba yapsam iyi olur mu?

bu arada boyum 163 , kilom 62
55 kiloya düşsem keşke.
Birde kızlara bir şey soracağım kızlar sizce bana paçaları kıvrık pantolon yakışır mı? balina demesinler diye giyemedim, şort bile alamıyorum:( millet dalga geçer diye bir de burada hep görüyorum :D varil gibi oluyorsunuz diye söylediğiniz için havuza bile gidemedim onu bırakın şişmanladım diye tenisi bırakmak zorunda kaldım.

Özgüvenim yerlerde :( yardım edin lütfen.

http://www.hizliresimyukle.com/image/Pazf

Çok fazla ezmeyin, yardımcı olun. Ciddi ciddi markete bile çıkamıyorum şişmanlıktan ağlayacağım artık.5 kilo versem biraz güvenim yerine gelecek.

0|0
17|26

En İyi Erkek Görüşü

• Paçoz seni! :D
    Şaka yapıyorum. :D
    Basen falan göremedim ben.
    Boyuna gör kilo fazlan var ama, bence kötü durmuyor.

Zayıflamak istiyorsan; Katı yağı, tuzu, şekeri kes, lifli gıdalar ye, sebze ağırlıklı beslen, bol su iç.
    Yürüyüş, koşu, ya da egzersiz yap.
    Yürüyüş koşu ya da egzersiz yapacaksan, AÇ KARNINA YAP, SU FALAN İÇME.
    EGZERSİZDEN SONRA, SUYUNU İÇ PROTEİN AĞIRLIKLI BİRŞEYLER YE,(PEYNİR, YOĞURT, YUMURTA VS.) Bir de EGZERSİZDEN SONRA 1 adet muz ye, muzdaki potasyum, kasları gevşetip, rahatlamanı sağlar.

Kolay gelsin. :)

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim ama şimdi ben koşamıyorum sorunda şu koşu parkurları çok tenha yerlerde oraların öncesinde kürt mevkileri var korkuyorum yani onlarda insan demeyin serseri tipliler baleciler filan hep orada o yüzden koşamıyorum spor salonuna gidemem dil kursum var
      evde neler yapabilirim?
      birde ben çok iştahlıyım ya nasıl iştahımı kapatabilirim

• İl olarak neredesin bilmiyorum ama, koşmak ya da yürüyüş yapmak için parkur şart değil.
      Herhangi bir alanda da bunları yapabilirsin.
      Gelişme çağındasın, iştahlı olman normal ama abartma.
      Yağlı, tuzlu, şekerli şeyler yeme, abur cubur dediğimiz, cips, çikolata, kola, fast food tüketme.
      Al sana video.
      Buradan baka baka yaparsın. :)
      www.izlesene.com/.../7666704#

Erkekler Ne Diyor 25

• resim çok kötü yani çok kötü çekilmiş. bence senin sorunun güzel olmamak değil güzelliğini gösterememek. o basenlerle seksi seksi dolaşan ne hatunlar var

0|1
    0|0
  • 5 kilo verene kadar leğende yüz madem, sonra havuza falan gidersin :/
    Bu kadar özgüvensizlikle her şey zor sana

0|0
    0|0
  • Basen neresi oluyodu la ben göremedim de :D

0|0
    0|0
    • basen işte :/ siz neresi sanıyorsunuz baseni? kalça mı demem lazım ki , her neyse işte kalçalarımı nasıl eriteceğim ben:D

• ama kilom fazla ya 62yim :// 55 e filan nasıl düşeceğim ben

• 20 şerli şekilde her 2 saatte bir çömel kalk günde 100 tane olsun en az yarım saat koş
      50 tane mekik çek 20 tane de toplam şınavın olsunn derli toplu olur 2-3 kilo verirsin 1 ayda

• La bu ne l*n

0|1
    0|0
    • insan gibi yazın dedik ya allahtan. yardım istiyoruuuuuuuuuuuuuuummmmmmm offff

• Fazla bir çıkıntı yok gibi ama düzenli spor yaparak ve biraz kilo vererek sıkı ve güzel bir vücuda sahip olabilinsin

0|0
    0|0
  • Bol bol yürüyüş ve bisiklet egzersizi yap zamanın ve imkânın varsa bunlara ek olarak yüzmeye de gidebilirsin bu tür aktiviteler bacak kaslarını ve basenleri çalıştırır fit hale getirir.

0|0
    0|0
  • Basen mi, hani nerde?

0|0
    0|0
  • Arkadaşım spor salonuna git 2-3 ayda kurtul daha ne istiyorsun?

0|0
    0|0
  • canın istiyo demi doğru söyle

0|1
    0|0
  • Basen falan hiç birşey yok öyle bir anlattın ki bende birşey sandım iyisin kafana takma

0|0
    0|0
  • hani ben basen göremedim valla hacım :D

0|0
    0|0
  • Bacakların kısa ^^

0|0
    0|0
    • kısa değil ama kesince öyle olmuş

• Erimesi greken bişey yok... Kıyafetlerini daha düzgün ve kaliteli seçmelisin. Moda sayfalarına bak

0|0
    0|0
  • 4-5 kilo fazlan var dert değil.. Bacaklar içinde squat hareketini yap faydasını görürsün.

0|0
    0|0
    • kas yapıyor o hareket bence ya yapıyorum bacağım kasılıyor :D sonra bırakıyorum kas oluşacak diye :D

• Sıkı bir bacak daha iyidir :) sen yap kas olsun işte :)

• hastamısın sen? basen masen yok ki.. taş gibi hatunsun tabiri caizse daha ne istiyosun?

0|0
    0|0
  • sütun gibisin hala basen diyon

0|0
    0|0
  • yuh artık ya hangi basen :D hani nerde basen

0|0
    0|0
    • baseni nasıl göremezsiniz :D o iç bacaklar hep basen :D onların erimesi lazım:(
      napabilirim ya 62 kiloyum düşün :D

• hayır diyorum. demekki sapıkça bir şey söyleyeceksin.

• vallahi sapıkça bişey değil yav yeminle

• basen göremiyorumda erkek gibi giyinmissin :) basen falan yok bence gayet hos bacagin var

0|0
    0|0
    • ya ggiyimim o kadar kötü değil de ortamdan dolayı öyle şey oldu :D
      nasıl basen göremiyorsunn kardeşim o iç bacakları nasıl göremiyorsunuz

• ya dolgulu bacaklar ne güzel iste sen neden takiyosun anlamiyorum incecikmi olsun :D incecik güzel degil

• ben incecik seviyorum ya birşey giyiyorum g*tüm çıkıyor :D özgüven olarak çok kötüyüm zaten nasıl eritmem lazıım ://((

• bundan bısı anlamadım nasıl resım bu yaa

0|0
    0|0
  • sana ben lazım

0|0
    0|0
  • Topçu bacağı gibi maşallah. Hangi mevkide oynuyorsun bakalım?

0|0
    0|0
    • insan gibi yazın. Sanki sen dört dörtlüksün allahın kekosu

• Haha :D keko dedi bana duydunuz mu keko dedi :D

• Tabi görmeden bu yorumu yapman doğal. Bana bak çarpık bacak sen benim gibi kekoya kurban ol ;)

• Gayet hoş fakat fotograftan böyle gözüküyordur dert etme güzelsin.. Teşekkürler.

0|0
    0|0
    • teşekkürlerde yok ya şişmanım ben, nasıl zayıflayabilirim :

• Bayan degilsiniz derken yani kilolu degilsiniz demek istedim ve kilolu degilsiniz aşın bunu bence sadece alt bölgeyi atmışsınız alt bölgeniz de çok güzel karnınızda gözüküyor kilo yok..

• işte sorunda o zaten genetik bizde kilolar direk basene toplanıyor. Anneminde öyle. Belim ince, dar bir şey giydiğimde daha çok belli oluyor basenlerim bu yüzden üstü de bol seçmek durumunda kalıyorum bu seferde sanki üstümde kiloluymuş gibi duruyor yani orantılı değil basenlerimi 5 santim filan eritsem fiziğim en azından düzene kavuşacak

• bir şey belli olmuyor ki muhtaar net çek :o

0|0
    0|0
    • nasıl belli olmuyo gayet net

• 62 kiloyum daha neresini göremedim :D hayvan gibi oldum çıktım, napabilirim zayıflamak için

• Balık etli hatun candır canandır sıkma kendini muhtar :o

• Iyisin iyisin. neresi kötü. Bide kumral olsaydın seni alırdım.

0|0
    0|0
  • pek bişe yok hatta güzelde duruyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 17

• İlk önce bir diyetisyene gidip günlük alman gereken kaloriyi öğren ve spora git spora gidemiyorsan evde basen eritecek şeyleri sana söyleyeyim ben çünkü ben de bu işe çok takmıştım. Benim geçen sene kilom 1.59 boya 62 ve basenlerim 101 cmdi şu an 87-88 falan sanırım 34-36 arası giyiyorum. Peki ben nasıl eritmeyi başardım? Spor salonuna gittim bir 5 ay kadar falan sonra okul yoğunluğumdan dolayı salonu bırakıp evde kendim yapmaya başladım ve yaptığım spor pilatesdi hala daha yapıyorum. Pilates fitnesstan daha hızlı sonuç verdi ve ciddi anlamda sabırla yaptığım için baya bir incelme sağladım 2 haftalık kürlerin sonunda 2-3 cm inceldiğini gördüm. Sana tavsiyem youtubeda xhit gibi kanallardan kendine uygun egzersizleri seç ve yap sonunda bir 15 dk falan pilates ekle zamanla arttırır bunu 50 dkya kadar çıkartısın. Günde en az 40 dk spor yaparsan hızla sonuç almaya başlarsın zaten. Bir de herhangi bir tansiyon sorunun yoksa yemeklerden yarım saat veya bir saat sonra yeşil çay iç. Günde en az 2 litre de su iç.

0|0
    0|0
  • Sen cidden hastasın.
    Bende ciddi bir olay olmuş sandım

0|0
    0|0
  • kafayı mı sıyırdın? bu kadar abartıcak ne var be kızım. Yap sporunu. az ye. O kilolar gider zaten. Sakin ol. Ne insanlar var obez olan

1|0
    0|0
    • ayy cidden öyle çok sağol :D biraz mutlu oldum:)

• dert ettiğin şeye bak ya. Bırak. Gül eğlen :D

• seni bir döverim:D ben senden zayıfım senden fazla basen var. senden daha kilolular giyiyor şort falan. bu vücuda istediğin giyilir çokda hoş olur. paçalı kıvrıkta giy şortta giy kendinle barış biraz. bu pantolon biraz erkeksi bunu giyme ama:D

0|0
    0|0
    • ayyyyyy teşekkür ederim ederim ya :DDD
      bir şey soracağım senin boy kilo kaç ve kaç beden giyiyorsun:D
      ya pantolon yakıştıramıyorum, nasıl pantolon giyeyim sence :D

• ben 32/33 giyiyorum pantolonda bence senin fiziğin çok iyi ayrıca bacaklarında ince :D ben senin gibi olsam basenlerimi filan takmam :D
      ya aslında giyim zevkim çok iyi yani bu konuda iddialıyım. ama kendime yakıştırmıyorum beğendiğim şeyleri sanki 35 yaşındaymışım gibi hissediyorum g*tüm çıkıyor basenlerim kalın bacaklarım kalın çok sinir bozucu bir durum ya :/

• allah allah:D kiloluyken bnimde 32 giydiğim zamanlar oldu. ama inan benim basenlerim seninkinne göre daha geniş duruyordu. resime bakınca gyet güzel geldi bana

• Saçmalama basenin falan yok ama kıyafet seçimini dar paça falan yap şort giyemicek bir şey de yok. Ama boyun kısa o yüzden paçası kıvrılmış pantolon yakışmaz. Biraz kilo ver özgüvenin yerine gelir

0|0
    0|0
  • fazla kilon var ama hayata küsücek kadarda değil fazla büyütüyorsun fotorafa bakıncada normal geldi ne kilolu ne zayıf

0|0
    0|1
  • abartmışsın fazlasıyla kesinlikle hiçbir kusur yok. istediğini giy. ama illa rahat edemiyorum dersen internet üzerinden basenle ilgili plates harketleri var. 1-2 tane bilip hergün 10 dakika yaparsan sıkılaşır fazlalık gider

0|0
    0|0
  • Normalsin bence bacaklar sorunsuz ama boyun sanki kısa biraz spor yap düzenli :)

0|0
    0|0
  • Bence morelini bozcak bisey yok gayet iyisin, az ye sporunu yap gerisini dusunme ben ortada basen flan goremedim, cok guzel fizigin var:)

0|0
    0|0
  • Basen yok sende

0|0
    0|0
    • nasıl basen yok valla çıldıracağım :D ceren o iç bacaklara ne deniyor bende ne var o zaman:D

• peki son bir soru sorup rahatsız etmeyeceğim :D nasıl tarz pantolon giymeliyim sence :*

• Dar paca giyebilirsin yakisir, seninki kivrilmis sanirim pek hos durmamis canim

• hani ya ben resim göremedim merak ettim

0|0
    0|0
    • Bişey belli olmuyor zaten kanks boşver :d

• iyi yorum almak için açmadım. ön yargıyla yaklaşmayın lürfen ciddi ciddi çözüm aramk içim sordum yoksa neden sorayım, fotoğrafı neden açamıyorsun yain göremiyorsun

• bir fotograf görüyorum onda da belden aşağısı var ve gayet ince

• Yok be bir şey :D

0|0
    0|0
  • o basen değil senin bacakların kalın , basen yok

0|0
    0|0
    • cidden mi :O basennasıl oluyor peki? kimlere basenli denir

• bacak yukarısı cok kalır olur bacak ince olur seninki dümdüz ama bacaklar kalın

• her gün düzenli koşu bandında yarım saat koş 1 2 saat yüzme 2 hafta da sorun kalmaz :)

0|0
    0|0
  • abarttıgın kadar bişe yok canım ya

0|0
    0|0
  • basen yok. bacaklarının içinden kilo alıyorsun

0|0
    0|0
  • sen hem ersn dyosun hemde kas olmasn dyosun başta klo vermelisn ama sakılaşman içnde squat yap derim bir hareket var nasıl tarf edecğimi blemedm umarm anlarsn öncelikle sol tarafına yat daha sonra sağ bacağını kıvırark getrebldğin kadr önüne getir (diğer bacağın üstnden geçerek) daha sonra yerde uzann bacağını kaldrabldğin kadr kaldrıp indr gnde 30 defa yap nefes alıp vermeyi unutma üst bacak bölgesi içn oldkça iyi bu 2 hareket

0|0
    0|0
    • bbiliyorum bu hareketleri ama kas yapıyor gibime geliyor ya bunlar :/

• kas yapmasndan nye çeknyorsn yanlş bir algı var sanki ka yaparsan bacakların duba gbi olacak kalın kalın gbisine ama öyle değil bacaklıkta yumşaklık varsa bunn tek çözmü kas çalşmaktr başka türlü gçmez zaten yetrnce düzene girdğinde bacakların brakrsn arada yaprsın salmasn dye tüm manknlerin bacakları kaslıdır ama incedir

Yükleniyor...